הרושם הראשוני, ה"וואו" הזה שנוצר כשפוגשים משהו מהמם, מכירים? זהו בדיוק תפקידו של הרכב לקבלת פנים באירוע שלכם!

הרגע הראשון

כבר כשהאורחים נכנסים אל שטח קבלת הפנים באירוע שלכם, הם רוצים לספוג את האווירה ולהרגיש שהאירוע התחיל באופן רשמי. זוהי העבודה של הרכב לקבלת פנים – ליצור את האווירה עוד לפני שחתן וכלת השמחה נכנסו ולהנעים את הזמן עד להגעת כל האורחים, סיום הצילומים המשפחתיים ותחילת הטקס המרגש שלשמו התכנסתם, בשבילו השקעתם ולו ציפיתם במשך כל כך הרבה זמן.

תשומת לב

זה מתחיל כבר מהצעד הראשון אל תוך שטח האירוע. אחרי שהשקעתם בו כל כך הרבה כסף, זמן ומחשבה כדי שהאירוע יהיה בדיוק כפי שחלמתם אותו. בשלב זה, בו אתם מצטלמים עם כל האנשים היקרים ביותר ללבכם, האורחים שלכם נהנים ממנות הפתיחה של קבלת הפנים וממוסיקה ערבה של ההרכב שבחרתם וירגישו כאילו חיכיתם רק להם כדי להתחיל את השמחה.

לא עוד מוסיקת מעליות

אם חשבתם, שהמומחיות של הרכב לקבלת פנים היא לנגן "מוסיקת מעליות", טעות גדולה בידיכם! הרכב איכותי יידע להתאים את השירים המתנגנים במהלך שלב קבלת הפנים לסגנון המוסיקלי המתאים לכם ולאורחים שלכם כמו כפפה ליד וליצור אווירה אינטימית, נעימה ושמחה כיאה קבלת לקבלת פנים של אירוע שמח ומרגש.

פס הקול של האירוע שלכם

הרכב לקבלת פנים לא חייב לסיים את תפקידו בקבלת הפנים. ההרכב יכול לצלול ביחד אתכם לתוך הרגעים המרגשים ביותר של האירוע שלכם, החל משיר הכניסה לחופה, דרך שיר שבירת הכוס ועד לתום האירוע. אנו, באיליי הפקות, מציעים לכם הרכב מוסיקלי שילווה את כל שלבי החתונה שלכם באמצעות הופעה מקפיצה מעל במה מרשימה ומעוצבת עם השירים האהובים עליכם בביצועים מקוריים ועיבודים חדשניים.

רק תבחרו

כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור אילו זמרים תרצו שיופיעו בחתונה שלכם ובאילו סגנונות מוסיקליים ואנחנו כבר נדאג לשאר! בין אם תבחרו סגנון ים תיכוני, לטיני, קלאסיקות של שנות ה- 90 או כל דבר אחר, אנחנו נדאג להתאים לכם את הזמרים שיוכלו לעשות את הביצועים הטובים ביותר, להעצים את האווירה ולגרום לחברים שלכם לשאול מי היה ההרכב עוד זמן רב לאחר שהאירוע יסתיים. ועד אז, פשוט תנו לנו לתת למוסיקה לדבר!