משהו בפסטיבל טומורולנד מושך אליו עוד ועוד אנשים בלי הפסקה. אנחנו יודעים מה זה ויכולים ליצור את זה גם באירוע שלכם!

קצת על טומורלנד

טומורולנד הוא פסטיבל מוסיקת דאנס אלקטרונית יחיד מסוגו, שהתחיל את דרכו בבלגיה לפני כ-15 שנה. מאז הפסטיבל הראשון, הוא מתקיים בכל שנה ואף התפתח והגיע גם למדינות אחרות. למעשה, ישראל תארח את הפסטיבל השנה בפעם השנייה!

הייחודיות של הפסטיבל

מעבר לעובדה, שמדובר על פסטיבל עצום מבחינת הממדים, יש בו משהו שלא דומה לאף פסטיבל מוסיקה אחר. הכוונה היא לאווירה המיוחדת שלו והיא זאת שמושכת אליו עוד ועוד אנשים בכל שנה ומגבירה בכל פעם את קצב מכירת הכרטיסים. האווירה הזו נוצרת בזכות אלמנטים שונים, עליהם נרחיב מיד.

כוחה של הקבוצה

אמנם מוסיקת הדאנס האלקטרונית תפסה תאוצה בעשורים האחרונים, אבל זה לא תמיד היה כך. והיות שמוסיקה היא אחד הדברים שהכי מחברים בין אנשים, כאשר יש פסטיבל שכולו מיועד לחובבי ז'אנר מסוים של מוסיקה, הרי ברור לגמרי למה האווירה בו כל כך מיוחדת!

הסיפור

פסטיבל טומורולנד הוא אמנם פסטיבל של מוסיקה, אבל הוא גם פסטיבל של חוויה! הכוונה היא לכך, ששכל מתחם הפסטיבל מעוצב בסגנון של אגדות הכולל נסיכות, פיות וכל מה שיש לעולם האגדות להציע לנו. כך כל משתתף זוכה להגשים את חלומות ילדותו לצד עוד אלפי משתתפים כמותו.

ההשקעה

אם כבר עסקנו בעיצוב המושקע, שכל כולו מהאגדות, אי אפשר להתעלם מההשקעה בטכנולוגיה ובאיכות המוסיקה בפסטיבל! כידוע, פסטיבל טומורולנד מקבץ לאותו המתחם את טובי התקליטנים מכל העולם ומאפשר למשתתפים בו ליהנות מהופעות שונות ואיכותיות מעל במה מושקעת ולצד תפאורה מושקעת לא פחות.

כמו קסם

כאמור, אנחנו יודעים איך להפוך כל אירוע סטנדרטי לאירוע ברמה של טומורולנד ועכשיו הגיע הזמן שגם נסביר איך אנחנו עושים את זה בפועל. אם כן, אנו מציעים לכם את האפשרות לבחור מתוך מגוון רחב של זמרים להרכב מנצח לאירועים, כאשר לכל אחד ואחת מהם הייחודיות והסגנון שלו, בדיוק כמו במופעים שבפסטיבל. בנוסף, אנו מציעים לכם גם שימוש בבמה והתפאורה הייחודיות שלנו, שיכניסו את כל משתתפי האירוע שלכם לאווירה הרצויה לכם בעזרת האמצעים הטכנולוגיים שאנו משתמשים בהם. 

בשורה התחתונה – אנחנו באיליי הפקות, נדאג ליצור לכם באירוע חוויה שלא תבייש את מפיקי פסטיבל טומורולנד!