מוסיקה מלווה אותנו ואת האורחים שלנו לאורך כל האירוע. כבר בקבלת הפנים היא מכניסה אותנו לאווירה באלגנטיות ומזמנת אותנו ליהנות מאיזה דרינק ופינגר פוד.

בהמשך היא מכנסת אותנו בהתרגשות לקראת מרכז האירוע. כשזו חתונה, היא נכנסת לנו עמוק לתוך הורידים ומעוררת שם את כל הרגשות הכי עמוקים, כשהאירוע הוא בר מצווה או בת מצווה היא מקפיצה את האולם לקראת הכניסה של הנסיך או הנסיכה. היא תמיד שם. מרגיעה אותנו, משמחת אותנו, מעלה לנו חיוך גדול על הפנים. מעוררת את הרגשות הכי עמוקים וכי חזקים שקיימים אצלנו. מכיוון ויש לה תפקיד כל כך חשוב באירוע בחרנו להעניק לכם כמה טיפים לבחירת הרכב מוסיקלי לאירוע בלתי נשכח.

טיפ מספר 1: מי הקהל שלכם?

אז נכון, האירוע מתקיים עבורכם במלוא מובן המילה. יחד עם זאת, אתם רוצים שכולם ייהנו ולכן כדאי שיהיו מינונים. כמה ילדים יש באירוע? כמה צעירים וכמה מבוגרים? הרוב בהחלט משחק כאן תפקיד חשוב ומרכזי כי הקהל רוצה להרגיש חלק ולהתרגש ביחד אתכם.

זה כמו שתלכו על קייטרינג בשרי המגיש אסאדו וסטייקים מכל הסוגים ברמה הכי גבוהה כאשר 80% מהאורחים שלכם צמחונים או טבעונים. פחות מתאים, מסכימים?.

לכן, חשוב להתאים את ההרכב המוסיקלי שאנחנו בוחרים לסגנון המוסיקלי שמתאים לקהל שלנו. מטבע הדברים, אנשים שהם יותר מבוגרים, יתחברו למוסיקה של פעם, של שנות ה-60, ה-70 לעומת הדור הצעיר יותר שיעדיף מוסיקה משנות ה-80 וה-90 שלא לדבר על הדור של היום שיתחבר למוסיקה שמתנגנת היום. הרכב מוסיקלי מנצח ידע לעשות את ההתאמות ולתת נגיעות של כל סגנון מכל תקופה כדי שכל האורחים ירגישו חלק, יתרגשו וייהנו באותה מידה.

טיפ מספר 2:  אווירה ושלב באירוע

איזו אווירה אתם רוצים ליצור באירוע שלכם? אווירה אלגנטית ושיקית, אווירה צעירה וקלילה, אווירה של חו“ל או אווירה ארץ ישראלית אותנטית? כמובן שבכל חלק של האירוע תוכלו לבחור באווירה אחרת אבל בגדול, הבנתם את העיקרון. חשוב גם להחליט באיזה חלק אנחנו רוצים לשלב את ההרכב המוסיקלי. האם אנחנו רוצים שההרכב יבוא לידי ביטוי בקבלת הפנים, בטקס החופה, בשלב הארוחה או בכלל כשכולם על הרחבה? הרכבים שונים מיועדים לחלקים שונים באירוע.

טיפ מספר 3: גודל ההרכב

הרכב מוסיקלי יכול להיות קטן, כלומר כזה המורכב מנגן גיטרה וזמר אחד, הרכב קצת יותר גדול מכמה נגנים, זמר ומלווה והרכב שהוא להקה של ממש עם מגוון של כלי נגינה וזמרים. גודל ההרכב חייב להתאים לאופי האירוע וללוקיישן שאתם בוחרים.

טיפ מספר 4: תקציב

כמובן שלפני שבוחרים הרכב מוסיקלי, כדאי להגדיר תקציב או טווח מסוים שאותו אתם מוכנים להשקיע. עלות ההרכב בדרך כלל מושפעת ממספר הנגנים והזמרים שלוקחים בו חלק.

אנחנו באיליי הפקות וייצוג אמנים נשמח להפיק עבורכם תוכן מוסיקלי איכותי התואם באופן מושלם את האירוע שלכם בהתאם ללוקיישן, לסגנון שאתם מעדיפים, לאווירה שאתם רוצים ליצור ולתקציב העומד ברשותכם. אנו עובדים עם מיטב התקליטנים בישראל במטרה ליצור הרכב מוסיקלי מנצח שמאפשר לנו ליצור מופע ייחודי ומרשים במגוון של ז‘אנרים וסגנונות מכל התקופות.