כשמזמינים תקליטנים לחתונה, בדרך כלל יש כמה שאלות סטנדרטיות ששואלים את התקליטן לפני שסוגרים איתו על האירוע הרי בסופו של דבר, המוסיקה היא אחד האלמנטים שיכולים להפוך סתם אירוע לאירוע מטורף. מצד שני, הפחד הוא מהתרחיש הגרוע יותר, תקליטן גרוע שבגללו תידפק כל החתונה.

אחרי שבדקתם בין מספר לא מבוטל של תקליטנים לחתונה, והצלחתם לסנן את מה שלא נראה לכם בכלל, אבל בכל זאת נשארתם עם כמה אופציות, ובכל זאת אתם עדיין לא מצליחים להחליט, אתם מוזמנים להסתכל ברשימה הבאה, ולראות איך אולי אפשר לעשות סינון סופי ואחרון. הדברים יראו מגוחכים ואולי אפילו טיפשיים, אבל לפעמים זה באמת מה שצריך בשביל להחליט על תקליטנים לחתונה שיהפכו את האירוע שלכם להכי שווה שיש, עם קו המוסיקה שמתאים בדיוק בדיוק לאירוע שלכם.

אז כמובן שתלכו על האינטואיציות שלכם. בדרך כלל היא צודקת. אם אתם לא סומכים על עצמכם בכל זאת, עברו לשלבים הבאים:

  • בדקו למי מהם יש את הקול הכי טוב- תקליטנים לחתונה ובכלל תקליטנים לאירועים ממש ממש לא צריכים להיות זמרים, אבל הם כן צריכים לדבר מידי פעם. הם אלה שיזמינו אתכם, בעלי אירועים, לריקוד הראשון ואת כל האורחים להצטרף אליכם והם אלה שיסיימו את הערב. אם יש להם קול או דיבור מעצבן, זה יכול להיות קצת מבאס. יש תקליטנים לאירועים שמדברים הרבה במהלך האירוע, שרואים מיקרופון ולא מפסיקים לחפור עליו. החליטו אם זה מתאים לכם. אם לא, פשוט דברו על זה מראש.
  • במידה וקורה משהו, חס וחלילה טפו טפו, בגלל שלתקליטן יש מיקרופון, הוא יכול להציל את המצב ובמקרה חירום לתת הנחיות או לשנות את הנושא ולהרגיע את ההמון. בקיצור, שאלו אותו על זה, ובדקו אם נתקל במצבים כאלו בעבר ואיך התנהג, או מה היה עושה אם היה קורה משהו. מדובר על מצב חירום כמובן.
  • חפשו תקליטן סבלני ואנושי. באירועים רבים תקליטנים לחתונה מקבלים אין סוף בקשות של איזו מוסיקה לשים וכו'. חפשו אחד שלא יתנהג בגסות רוח כלפי האורחים שלכם או כלפיכם. בנוסף, סגרו מראש על מה קורה בכאלו מצבים: שיסכים, או שלא ישנה את התכניות ואת הפלייליסט שבנה ועבדתם עליו ביחד בשום פנים ואופן אך שידע לומר זאת בנעימות לאורחים שנקבע פלייליסט קבוע לאירוע שלא ניתן לשנות.

בכל מקרה, אם אתם יודעים איזו מוסיקה אתם רוצים, והתקליטן יתאים את עצמו לראש שלכם ויבין את הרצונות שלכם, כנראה שלא יהיה לכם מה לדאוג. האירוע שלכם יהיה מקסים ומרגש.

בידידות, איליי הפקות.