מתכננים ערב חברה? רוצים לשדרג אותו? לא תאמינו איזה טרנד חדש יעזור לכם לעשות את זה!

המטרה

כשמארגנים ערב חברה, המטרה היא בדרך כלל לעשות לעובדים ערב של כיף, של פינוק ושל גיבוש. למעשה, זוהי המטרה הגלויה. אבל יש גם מטרה אחת סמויה, שהיא ליצור קשרים אישיים בין העובדים, לצד קשרי העבודה ביניהם, וכך ליצור להם סביבת עבודה נעימה ויעילה.

האמצעים

ישנן דרכים שונות להגיע אל המטרות, הגלויה והסמויה, במהלך ערבי חברה ובדרך כלל, מה שעובד הכי טוב, הוא שילוב בין האמצעים השונים. אז השלב הראשון הוא בחירת מקום לקיום ערב החברה אולם אירועים או לחלופין שטח שיתאים לקונספט האירוע והשלב הבא הוא בחירת כיבוד מתאים והכי חשוב – בחירת פעילות מנצחת שתחזיק את כלל עובדי החברה ערניים וכמובן שיצאו בתחושה שהנהלת החברה הביאה להם את הטוב ביותר!

לצאת מהקופסה

כמה פעמים אפשר להביא מופע סטנד-אפ – טוב ומצחיק ככל שיהיה, להביא זמר ולקוות שקלעתם לטעם של רוב העובדים או סדנאות מתחומים שונים? הגיע הזמן להפתיע את העובדים ולפנק אותם בהופעה של הרכב מוסיקלי לאירועים, שירים את הקצב ואת מצב הרוח של כל המשתתפים.

היתרון

היתרון הגדול ביותר של הרכב מוסיקלי לאירועים עסקיים כמו ערבי חברה\ הרמת כוסית או מסיבות סוף שנה הוא, האפשרות לקלוע לטעם של כולם. איך זה קורה? פשוט מאוד! כשמגיע אמן מסוים להופעה, הוא מבצע את השירים המוכרים והאהובים שלו. אבל הרכב מוסיקלי עצמאי מבצע להיטים מכל הסגנונות ומכל הזמנים וכך זה מבטיח שביעות רצון של כולם.

הצורך המרכזי

כולנו מבינים, שהצורך המרכזי של כל עובד כשהוא מגיע לאירוע חברה, הוא ליהנות בחברת הקולגות שלו ולהרגיש משוחרר למשך שעות ספורות בלי שיצטרך להוכיח את עצמו אל מול הקולגות, המנהלים, הלקוחות וכו'. זוהי בדיוק המטרה של הרכב מוסיקלי לאירועים – לאפשר לכל אחד לשיר ולרקוד לצלילי השירים המוכרים והאהובים וליהנות ממופע מרהיב מעל במה מושקעת ולהשאיר את כל הדאגות מאחור.

בלי פשרות!

כפי שלא הייתם רוצים שהעובדים בחברה שלכם יתפשרו על איכות העבודה שהם עושים, מן הראוי, שלא תתפשרו על האיכות של ערב החברה שאתם מארגנים להם! זהו בדיוק הזמן להראות להם את ההערכה של החברה לעבודה שהם עושים באופן שוטף ולהוציא אותם משגרת העבודה שלהם ולתת להם להרגיש שהחברה משקיעה בהם בחזרה. זוהי בדיוק הסיבה לכך, שלהקות אירועים הפכו לטרנד הלוהט של האירועים העסקיים בשנים האחרונות.

פשוט לעשות וואו!

אם אתם מחפשים את הדרך לתכנן אירוע מדהים\ כנס חברה או הרמת כוסית, הרכב מוסיקלי לאירועים לא בהכרח יספיק לכם לאירוע. לכן באיליי הפקות דאגנו בשבילכם להרכב מוסיקלי לאירועים עם סטייל ייחודי על כל המשתמע מכך: החל מהסטייל האופנתי של חברי ההרכב, דרך האופן שבו הם מופיעים ועד לעיצוב של הבמה הייחודית שלנו שכזו לא תראו בישראל. כל אלו ביחד בלי שום ספק יהפכו את ערב החברה שלכם לאירוע שידברו עליו עוד הרבה זמן וכזה שהעובדים שלכם יצאו בתחושה שדאגתם להפקה מדהימה ולמופע מרהיב!