מבלי להכיר אתכם, אפשר לקבוע באופן חד משמעי כי גם אתם אוהבים מוסיקה. מה שעוד אפשר לומר הוא שככל הנראה תתרגשו יותר ממוסיקה המנוגנת Live על פני שירים מוקלטים. אנחנו ב"איליי – להקה לאירועים", שמחים לחגוג אתכם בדרך המלודית ביותר את האירועים הגדולים בחייכם. להקת קאברים כמו הלהקה שלנו מבוססת על קולות גדולים ומרגשים, על Show מרשים בעל גוון חזותי יוצא דופן ועל בסיס התאמה מלאה של התכנית המוסיקלית לטעמכם ותקציבכם.

התכנית המוסיקלית שלנו היא הכל חוץ משגרתית: זמרים עם קולות גדולים לצד קולות קטנים ומרגשים, אלמנטים של מוסיקה קלאסית ופסנתר בשידוך למוסיקה אלקטרונית עכשווית, בלדות מרגשות לצד להיטים שקורעים את הרחבה.

מאירוע מצווה ועד חגיגת אהבה – להקת קאברים באירוע!

אנו נשמח להגיע ולהרים את כל האירועים הפרטיים שלכם! בלהקה שלנו חברים מספר זמרים עם קולות גדולים, שביחד מייצרים הרמוניה מוסיקלית מרגשת, מעוררת וייחודית. אנו שרים ומנגנים בעבורכם בכל האירועים הפרטיים השמחים ביותר בחייכם – מאירועי בר ובת המצווה ועד אירועי החתונה.

הרמת כוסית, תערוכה רשמית או אירוע חברה גדול

שנה שלמה אתם עובדים בקדחתנות, אך ביום אחד בשנה מגיע גם לכם להרים כוסית ולשמוח! אנו נוכל לבנות תכנית מוסיקלית גם לאירועים העסקיים שאתם חוגגים: הרמות כוסית, ימי גיבוש, אירועי חברה, כנסים ותערוכות, אירועי קד"מ ועוד. בהתאם לאופי האירוע, אופי הקהל ואופי העסק שלכם, ניצור מרקם מוסיקלי נכון ומדויק שיתכתב עם כל האלמנטים השונים.

כמה דברים עלינו, ממש רגע לפני:

הדרך הטובה ביותר להכיר אותנו היא פשוט לשמוע אותנו ולראות אותנו. מדוע לראות? משום שהמופע שלנו אינו נוגע בכם רק דרך חוש השמיעה, אלא גם באמצעות חוש הראייה. בעוד ישנן חווית שאפשר לספר עליהן, את החוויה שלנו תצטרכו פשוט לעבור בעצמכם! כמה דברים שתשמחו לדעת על "איליי":

  • אנו מציעים מופע יוצא דופן בנראותו! אנו עושים זאת באמצעות תפאורה מרהיבה שמוסיפה לאירוע שלכם צבע, טעם מודרני ורקעים מתחלפים בין השירים.
  • בהתאם לתקציב הכספי שלכם, נבנה בעבורכם תכנית מוסיקלית עשירה ומגוונת – כך שתוכלו פשוט ליהנות מהמוסיקה!
  • אנו רוצים להנגיש את המוסיקה שלנו לכמה שיותר קהלים, ועל כן אנו שמחים להציע חבילות משתלמות עבור ההרכבים המלאים שלו.
  • אנו לוקחים את המוסיקה צעד אחד קדימה באירוע שלכם! אנו שרים חי – כך שהקהל ואתם שותפים איתנו לרגעים מיוחדים שמתרחשים ברגע האמת באירוע שלכם.

גם אתם כבר יודעים: המוסיקה, אל הלב היא חודרת…

אין עוד דבר שתרצו יותר באירוע שלכם מאשר לשמוח. ושמחה? היא פשוט אנחנו! אנו מתחייבים ללוות אתכם לאורך כל הדרך – משלב גיבוש התכנית המוסיקלית ועד לרגע שבו תסמנו לנו לשיר את שיר הסיום המרגש. כאמני במה, אנו לא רק עומדים על הבמה ושרים בצורה סטטית, אלא שיש לנו יכולת לקרוא את הקהל, להבין לאן פועם לבו ומה הוא רוצה לשמוע, ובהתאם להוביל את הקו המוסיקלי באירוע שלכם.

לכל אירוע ועם כל כמות של אורחים, "איליי" אתכם ברגעים המרגשים ביותר בחייכם! נשמח לפגוש אתכם, לשמוע אתכם ולהשמיע לכם קצת ממה שאנו צפויים לנגן אצלכם באירוע הקרוב…