החתונה שלכם לא חייבת להיות חוויה בלתי נשכחת רק עבורכם. היא יכולה להיות כזו בשביל כל הנוכחים בה וכאן נסביר בדיוק איך לעשות זאת עם תפאורה למסיבות!

מה הכי חשוב בחתונה?

בינינו, מה שהכי חשוב בחתונה הוא האווירה ולכן חשוב להבין מה יוצר אותה ומה משאיר אותה חקוקה בזיכרון לאורך זמן. אם כן, יש לכך שני מרכיבים עיקריים: אוכל ומוסיקה. כשהאורחים נהנים מאוכל טעים ומוסיקה טובה, הם נהנים בעצמם ומקרינים את ההנאה הזו הלאה וכך היא מתפשטת בין כל האורחים. זוהי הסיבה לכך, שכשמפיקים חתונה חשוב לשים לב במיוחד לשני הפרטים האלה.

מה זה אומר?

אמנם האוכל הוא לא התחום שלנו, אבל כל מה שקשור למוסיקה ולרחבת הריקודים – זו המומחיות שלנו! לכן אנו ממליצים להתמקד באטרקציות שיהפכו את רחבת הריקודים למסיבה שתגרום לכולם לקום מהכיסאות ולבוא לרקוד אתכם ולשמח אתכם עד השעות הקטנות של הלילה.

איך עושים את זה בפועל?

ישנן דרכים שונות להביא את האורחים אל רחבת הריקודים. אחת הדרכים העיקריות והברורות היא התאמה של סגנון המוסיקה לאורחים שהגיעו וכמובן – בחירה של שירים קצביים ומרקידים. דבר חשוב נוסף הוא בחירת אופן השמעת השירים. כלומר, ניתן לבחור תקליטן או להקת חתונות. בשני המקרים, חשוב לבחור בקפידה! 

מה שהאחרים עוד לא חשבו עליו

סביר להניח, שברוב החתונות שהייתם בהן עד עכשיו האווירה הייתה דומה: רחבת ריקודים עם תקליטן ושירים טובים. בהחלט יתכן שגם היו קצת משחקי תאורה. אבל מתי בפעם האחרונה הייתם בחתונה והרגשתם בה כאילו אתם נמצאים בהופעה חיה של אמן בינלאומי? זה בדיוק ההבדל בין חתונה סטנדרטית לחתונה שגם השקיעו והביאו תפאורה למסיבות וזה בדיוק מה שיהפוך את החתונה שלכם לכזאת שלא יפסיקו לדבר עליה!

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו באיליי הפקות מבינים את הצורך שלכם להפוך את החתונה שלכם לאירוע שכולם ישמחו בו וייצאו ממנו עם חוויה מיוחדת במינה ולכן אנו מציעים לכם חבילה שלמה של אפשרויות כדי ליצור אירוע מיוחד לפי הטעם האישי שלכם. 

ראשית, אנו מאפשרים לכם לבחור בעצמכם את הרכב הלהקה שיתאים לכם ביותר הן מבחינה ווקאלית והן מבחינת סגנונות המוסיקה השונים. בנוסף, אנו מציעים לכם תפאורה למסיבות שטרם ראיתם עם מסכי לדים לחוויית צפיה מושלמת ובאיכות גבוהה מהרגיל כדי ליצור תחושה של הופעה חיה שלא הייתה מביישת גם את המבצעים המוכרים ביותר בעולם ולאורך האירוע כולו!