רגע לפני שאתם מחליטים את מי מלהקת איליי אתם רוצים להזמין לאירוע שלכם, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהזמרות שלנו!

ספיר מסיקה: ספיר התחילה את הקריירה המוסיקלית שלה כבר בגיל 9 בלהקת בית הספר ומאז לא הפסיקה אפילו לרגע. בינתיים היא הספיקה להוציא 4 סינגלים ולהופיע עם עומר אדם ועכשיו היא יכולה להופיע גם על הבמה באירוע שלכם בסגנון פופ ים תיכוני ועוד.

שני יצהרי: שני היא זמרת שהבמה ממש לא זרה לה. עד היום היא הספיקה כבר להופיע לצד ליאור נרקיס, מאור אדרי, ישי לוי ועוד. היא גם הוציאה סינגל שכיכב בראש המצעדים וכיום היא חברה גאה בלהקת איליי.

קלרה סבג: קלרה, שאוכלת, חולמת ונושמת מוסיקה, הספיקה כבר להיות בתוכניות ריאליטי ולהגיע לשלבים מכובדים לכל הדעות. להגדרתה, הסגנון שלה הוא בין ביונסה לשרית חדד בזכות האהבה שלה לסול ואר אנד בי ולזמר המזרחי. ואם חשבתם שהקול שלה מדהים כשהיא מדברת, חכו שתשמעו אותה שרה!

הילה הלוי: הילה החלה את דרכה המקצועית כבר בגיל 17 כשלקחה חלק בלהקת הבנות "דיימונדז" ומאז היא לא מפסיקה להופיע, בין היתר גם בקדם האירוויזיון ומעל במות שונות באירועים שונים בארץ ובעולם.

 

בר בשירי: בר יכולה לשיר לכם בסגנונות רבים ומגוונים וביניהם: סול, אר אנד בי, פופ עכשווי, שנות השמונים והתשעים, ים תיכוני ועוד. כמו כן, היא גם יודעת לשיר במגוון שפות: עברית, אנגלית, צרפתית ועוד.

יעל ברונשטיין: יעל התחילה את דרכה המוסיקלית במופעי רחוב מול מי שרק רצה לשמוע ומשם המשיכה לכל פאב שהסכים לארח אותה. לפני שנים ספורות היא החליטה להגשים חלום ולהשקיע את כל כולה במוסיקה ומאז היא כותבת, מלחינה ושרה בכל הזדמנות ועושה את זה מכל הלב!

זיו יוסף: מבמות בית הספר, דרך להקת חיל החינוך ועד להופעות באירועים. זוהי דרכה של זיו. עם השראה מאיימי וויינהוס ואדל, עדן בן זקן ועידן רייכל, זיו שרה בכל סגנון אפשרי. היא התחילה את דרכה כרקדנית ובדיוק את האנרגיות האלה היא מביאה איתה אל הבמה של האירוע שלכם!

ליטל קריכלי: ליטל שרה בסגנונות רבים מספור: מזרחית, רוק, ג'אז ועוד. ואם אתם אוהבים שירים בשפות שונות, היא גם הכתובת שלכם: ארמנית, פורטוגזית, גרוזינית ועוד. ליטל היא פצצת אנרגיה ואם זה מה שאתם מחפשים לאירוע שלכם, אז אתם מחפשים אותה!