מתכננים אירוע ורוצים להשאיר רושם? לנו יש את בדיוק את מה שאתם צריכים!

מה זה מסכי לדים לאירועים?

מסכי לדים לאירועים הם מסכים עם נורות לד צפופות, שיוצרות ביחד את האפשרות ליצור מראות מרהיבים ולהעצים באופן משמעותי את האווירה במהלך אירוע או הופעה. זאת, על ידי הצגה על המסכים מתוך מגוון רחב של אפשרויות כגון: סרטונים, אורות, וידאו ארט ועוד. היות שהצפיפות של הלדים גבוהה כל כך, ניתן ליהנות מאיכות צפייה גבוהה לא פחות גם ממרחקים גדולים יחסית.

בשביל מה צריך אותם?

כשמתכננים אירוע, פרטי או עסקי, ורוצים ליצור את האווירה המושלמת ולהעצים אותה לממדים שאי אפשר לתאר במילים, זו בדיוק הדרך! דמיינו לעצמכם מצב, שבו אתם רוכשים כרטיס להופעה של להקה מוכרת ולאורך כל ההופעה אתם יכולים לראות רק את הלהקה עצמה. לעומת זאת דמיינו מצב, שבו אתם מגיעים לאותה ההופעה, אבל לכל אורכה יש מופע אורות מרהיב מאחוריהם. איזו חוויה תעדיפו?

מתי הם הכי מתאימים?

מסכי לדים לאירועים יכולים להתאים לכל סוגי האירועים. בין אם מדובר על אירוע בר או בת מצווה, חתונה, אירוע חברה או כל אירוע גדול ומשמעותי אחר. למעשה, אם מתכננים אירוע ואתם רוצים ליצור בו אווירה מיוחדת במינה ובלתי נשכחת, זוהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

היתרון הגדול של מסכי לדים לאירועים

מעבר לעובדה שניתן להקרין עליהם הכל ובאיכות גבוהה מכל מה שהתרגלתם אליו עד עכשיו, היתרון הבולט ביותר שלהם הוא שמדובר על מסכים גדולים, המאפשרים צפייה נוחה גם ממרחקים גדולים יחסית וגם מזוויות שונות. המשמעות היא, שאם אתם מתכננים אירוע גדול עם הרבה משתתפים, לא תצטרכו לדאוג לגבי נוחות הצפייה ותוכלו לדעת בוודאות, שכולם יכולים לצפות במוקרן על המסכים וליהנות מהאווירה גם מקצה האולם או השטח, בו האירוע מתקיים.

מה עוד אפשר לעשות איתם?

כאמור, מסכי לדים לאירועים נועדו ליצור אווירה גדולה מהחיים. אבל מה שלא אמרנו עדיין הוא, שניתן להשתמש בהם כמעט לכל דבר שתרצו להציג. לדוגמה, אם תרצו להקרין צילום לייב, מצגת או קליפ או כל רעיון אחר שיש לכם, תוכלו לעשות זאת על גבי המסכים ולדעת, שכולם יכולים לראות את מה שמוקרן עליהם בלי להתאמץ.