לא משנה כמה אירועים חגגתם בעבר ועוד כמה תחגגו בעתיד – אירוע החתונה הוא אירוע מיוחד שחוגגים פעם אחת בחיים. יש לכם הזדמנות אחת לחגוג את האהבה שלכם כמו שתמיד חלמתם – איך אתם תחגגו אותה? כידוע, אחד הדברים החשובים ביותר והמשפיעים ביותר על טיב האירוע שלכם – המוסיקה. אנחנו ב"איליי", מזמינים גם אתכם ליהנות מהאירוע המלודי ביותר!

מוסיקה חיה באירוע שחוגגים פעם אחת בחיים

השאלה היא לא אם צריך מוסיקה באירוע כמו חתונה, אלא שהשאלה היא במה כדאי לבחור: בתקליטן או בלהקה ששרה לייב? המוסיקה בונה גשרים, מרימה את מצב הרוח ומכניסה קצב מסחרר לאירוע שלכם. בעבר, היה נהוג לארח להקות LIVE באירועי החתונה, וזהו גם הסטנדרט הקיים עד היום באמריקה. עם קולות גדולים ששרים את מיטב הלהיטים הגדולים, האירוע שלכם לא זוכה רק במוסיקה מצוינת, אלא גם באטרקציה של ממש שמבדילה את החתונה שלכם מיתר החתונות האחרות.

קו מוסיקלי הנבנה בהתאם לציפיות ולמטרות שלכם

המוסיקה היא קונצנזוס, אך בכל זאת לכל זוג ישנו טעם מוסיקלי שונה. אנחנו לא מאמינים בתכנית ספציפית ותחומה, אלא שאנו מתאימים את רפרטואר השירים בהתאם לבקשות שלכם. יחד אתכם, נבנה פאזל שהשלם שלו יהיה הסגנון המוסיקלי לחתונה. כך, אתם יכולים לתקשר לנו את הז'אנרים האהובים עליכם ואת הלהיטים שאתם הכי אוהבים לשמוע. ואנחנו? נבנה בהתאם לתקציב שלכם תכנית מוסיקלית שתרים, תשמח ותוסיף אלמנט ייחודי לאירוע שלכם!

אירוע החתונה הוא האירוע השמח ביותר, ובדיוק בגלל זה…

אחרי קבלת הפנים החמימה, טקס החופה המרגש והמנה הראשונה, תרצו לרקוד עם האורחים הקרובים ביותר ללבכם. אפשר לומר כי המוסיקה היא לב לבו של האירוע. עם מוסיקה מנומנמת ואנרגיות נמוכות? יהיה קשה להשאיר את קהל האורחים על הרגליים ולחגוג את מסיבת החתונה. כל עוד תהיה מוסיקה טובה, קהל האורחים שלכם יתקבץ סביבכם וירקוד אתכם יחד את אהבתכם. אנו מתחייבים על קצב מסחרר, אנרגיות גבוהות ומוסיקה טובה!

מוסיקה בתקציב כספי המתאים לכיסכם

כאמור, אנחנו בונים את התכנית המוסיקלית בהתאם לתקציב שלכם. מטבע הדברים, לכל זוג תקציב שונה לחלוטין. מעבר לכך שתקבלו תמורה מלאה לכספכם, אנו גם שמחים להציע הרכב בעלות נוחה כלכלית בהשוואה לתכניות מוסיקליות אחרות בענף המציעות שירות זהה. יש לכם הזדמנות אחת בחיים לחגוג את האהבה הגדולה שלכם, איך אתם תרצו לחגוג אותה?

לא רק מוסיקה, אלא גם תפאורה לאירוע

אנחנו לא מביאים איתנו רק מוסיקה, קולות גדולים ושמחה, אלא גם תפאורה מרשימה. חלק בלתי נפרד מהתכנית האומנותית שלנו גם כולל תפאורה משתנה, המוסיפה טאץ' מיוחד לאירוע שלכם. אנו רוצים להעניק לכם ולקהל האורחים שלכם שואו בלתי נשכח, ואנחנו עושים זאת גם באמצעות התפאורה הדינמית והצבעונית, שמלווה כל נאמבר על הבמה לאורך אירוע החתונה שלכם. אנו מזמינים אתכם להתרשם מסרטונים שונים כאן באתר שלנו, שיעניקו לכם טעימה לקראת המופע הצפוי באירוע שלכם…

אנחנו ב"איליי" מגיעים לשמח אתכם ולשיר לכם ב-LIVE את מיטב הלהיטים הגדולים. מוסיקה היא שפה, ובאמצעותה אנחנו מגיעים לכל הלבבות ומשאירים את האורחים שלכם על רחבת הריקודים שבמתחם האירועים!