מוסיקה חלומית ותפאורת הולוגרמות באירוע שלכם

אם אתם מתכננים חתונה ואתם רוצים שהיא תהיה מוצלחת במיוחד, זהו המקום לקרוא מה בדיוק אתם צריכים כדי להפוך את החתונה שלכם לכזו שכולם יזכרו וידברו עליה!

אירוע של פעם בחיים

חתונה היא אירוע של פעם בחיים ועל כך אי אפשר להתווכח. זהו אירוע, שמטרתו היא להצהיר בפני כל האנשים הקרובים והאהובים וכמובן, האחד בפני השנייה, שבני הזוג החליטו להמשיך את חייהם ביחד ולבנות ביחד משפחה ולכן זהו אירוע משמח לכל הדעות. היות שכך, חשוב להשקיע בו ולהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח.

להקת חתונות

אם בחרתם להזמין להקת חתונות, חשוב שהיא תהיה איכותית! כזו שתוכל לבצע את השירים היפים והעדכניים מהסגנונות המוסיקליים שאתם אוהבים ותעשה את זה טוב. לא פחות חשוב, שחברי הלהקה יידעו איך למשוך את כולם אל הרחבה ולהרקיד את כל משתתפי האירוע ולשים את הזוג המאושר במרכז.

כדי שלהקת החתונות שלכם תהיה המושלמת בשבילכם היא צריכה להיות כזו, שאתם יכולים לבחור את ההרכב שלה בעצמכם על פי הסגנונות המוסיקליים האהובים עליכם, יכולת הביצוע של חברי הלהקה של השירים האהובים עליכם, הסטייל שלהם וכל מה שחשוב לכם לקראת האירוע של חייכם.

תפאורה

יש החושבים, שהעיצוב של המקום הוא פרט שולי. אבל אנחנו אומרים – ממש לא! התפאורה היא חלק בלתי נפרד מהאווירה ולכן, אם אתם רוצים חתונה גדולה מהחיים, אתם צריכים להשקיע גם בתפאורה גדולה מהחיים. דמיינו לעצמכם להקת חתונות בהופעה מושלמת על הרקע של התפאורה הסטנדרטית של האולם. עכשיו דמיינו את אותה ההופעה המושלמת על רקע תפאורה מושקעת- כן כן תפאורה ייחודית בישראל, הולוגרמות ענקיות בתלת מימד באירוע שלכם. איך הייתם רוצים שהחתונה שלכם תיראה?

הדובדבן שבקצפת

כדי להשלים את החלק של התפאורה, אנו מציעים לכם תפאורת הולוגרמות, עליה יוקרנו לאורך כל האירוע סרטוני וידאו ארט שיעצימו את החוויה וייצרו תחושה של הופעה בפסטיבל מוסיקה ענק. עם אווירה כזו ומוסיקה טובה בביצוע טוב, אף אחד לא יוכל להישאר לשבת ליד השולחן!

רגע זוגי

אם כבר עסקנו במסכי הולוגרמה, אי אפשר שלא לדבר גם על קליפ לחתונה, נכון? אז תארו לעצמכם את קליפ החתונה שלכם מוקרן על גבי מסכי תלת מימד, אותם ניתן לראות מכל מקום באולם ובכך הם מאפשרים לכל אחד ואחת ממשתתפי האירוע לצפות בקליפ בנוחות מירבית.

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו, באיליי הפקות מציעים לכם חבילה כוללת של כל מה שנחוץ לכם להפקת אירוע חתונה בלתי נשכח החל מלהקת חתונות להרכבה אישית, דרך תפאורת הולוגרמות מושלמת ומסכי הולוגרמות ענקים ועד להפקת קליפ החתונה שלכם. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מחתונה, שבה כל פרט מדויק למה שאתם חולמים, צרו אתנו קשר כבר עכשיו!

 

איליי הפקות, תפאורת הולוגרמות ותלת מימד לאירועים, זמרים לאירועים והרכב מוסיקלי לאירועים.