במה מופעים זה חלק בלתי נפרד מעיצוב האירוע 

עיצוב אירועים… התפאורה שעושה את ההבדל 

מתכננים את חתונת החלומות שלכם? יש לנו בשבילכם תפאורה שאפילו לא חלמתם עליה!

תפאורה שיוצרת אווירה זו הבמה היחודיית שלנו באיליי הפקות.

בחרנו לשאול את רעות שמעוני מ SR הפקות חברה לעיצוב אירועים איך העיצוב למעשה יוצר אווירה באירוע ומהי הרמוניה עיצובית.

אז.. אחד הדברים הראשונים שרובנו נעשה כשאנו מתכננים חתונה הוא בחירת המקום. אמנם בחירת המקום לחתונה נעשית לפי פרמטרים שונים של לוקיישן סגנון עיצוב, תפריט ועלויות אבל אין ספק, שהעיקרי שבהם הוא הלוק של הלוקיישן בדיוק זה שיוצר את האווירה שבמתחם האירוע. יש מי שמחפש אווירה פתוחה וטבעית אולי כאלו תחת כיפת שמיים, ולכן יבחר גן אירועים. יש מי שמחפש מקום עם אווירה אינטימית, או יוקרתית ואפילו תחושה של הייטק ויש את המתחמים האורבנים. מן הסתם, המקום ייבחר בהתאם לרצונות, לדרישות, ליכולות ולעלויות שלכם.

חשוב לציין שמרביתנו לא באמת עוסקים בעיצוב אירועים ולשם כך יש מעצבי אירועים מקצוענים שיעשו עבורכם את העבודה העיצובית ויקלו עליכם בכל שקשור לעיצוב האירוע.

אז מה שמייצר באירוע אווירה חיובית ומיוחדת זה בלי שום ספק המוסיקה המושמעת באירוע והאופן שבה היא מושמעת. לדוגמה, אם הזוג רוצה אווירה צעירה וקופצנית, הוא יבחר שירים לחתונה בהתאם. כך גם לגבי חתונה באווירה יותר סולידית. גם הלבוש של החתן והכלה ואפילו ההתנהלות בטקס החופה משפיעים לא מעט על האווירה. אבל אין ספק, שהמקום והאופן שבו הוא מעוצב, הם הגורמים המשפיעים ביותר!

ההשפעה של עיצוב מתחם האירועים ועיצוב האירוע ע"י מעצבי אירועים – כבר מההתחלה

ההשפעה של עיצוב האירועים מתחילה כבר מרגע הכניסה אל המתחם, בין אם מדובר על אולם אירועים או גן אירועים. למעשה אפשר לומר, שכבר מבחירת העיצוב של ההזמנות! אבל כשהמוזמנים מתחילים להיכנס אל המתחם ולראות את האופן שבו הוא מעוצב, הם כבר מתחילים להבין מהו הסגנון של החתונה, אליה הם הגיעו.

ובהמשך האירוע..

בשלבים המאוחרים יותר, לאחר טקס החופה, כשכולם מתיישבים ליד השולחנות שלהם והמוסיקה מתחילה להתנגן, זהו הזמן להפתיע בגדול עם תפאורה ייחודית! אז באיליי הפקות חשבו גם על זה ומציעים לכם ליהנות מהבמה הייחודית בישראל, שתשאיר את כל הפיות פעורים.

אז מה כל כך מיוחד בבמה שלנו?

אם אתם שואלים את עצמכם מה כבר יכול להיות מיוחד כל כך בבמה שלנו, בטח עוד לא ראיתם אותה. הבמה שלנו, שנועדה לאפשר הופעה איכותית של ההרכב המוסיקלי שלנו לחתונה, היא במה ענקית, צבעונית ומרשימה, שלא הייתה מביישת אף אמן מחו"ל! הגודל שלה יכול להפתח במקסימום לרוחב של 16 מטר ולעלות לגובה של 4 מטר, הצורה המגניבה בדגש על המגניבה בעיצוב של רדיו טייפ ענקי הם אלו שיהפכו את החתונה שלכם משמחה ומגניבה לבלתי נשכחת ומעוררת קנאה, זו בדיוק הבמה שתגרום לכלל האורחים לא לעזוב את הרחבה ובמהלך כל האירוע תורגש אווירה של מסיבה מטורפת.

השילוב המנצח

אנו מציעים לכם את השילוב המושלם של להקת חתונות מקצועית וייחודית, שמופיעה מעל במה שאפילו לא חלמתם עליה שנבנת בקפידה ע"י אנשי מקצוע ואנשים טכנים שמתפעלים אותה מתחילת האירוע ועד סופו וכמובן מייצרת אווירה מיוחדת במינה שלא תשאיר אף אורח יושב בכסא. זאת, בזכות השילוב בין אופי להקת חתונות מדהימה לבין תפאורת במה יחודיית בישראל שתרים לכם את האירוע בכמה רמות וכמובן תייצר לכם אירוע מדהים ובלתי נשכח!

אז בלי שום ספק שעיצוב מתחם אירועים תמיד ישדרג לכם את האירוע.. אבל במה בסדר גודל של אמנים מחו"ל לא רק שתשדרג לכם את האירוע כי בנוסף לכך במה מסוג כזה תדע לגרום לאורחים שלכם להתפאר וכמובן לא להתרחק מרחבת הריקודים.

את הבמה היחודית בישראל ניתן להשכיר לאירועים ללא קשר להזמנת להקת חתונות של איליי הפקות.

♥ תודה לרעות שמעוני מעצבת אירועים על הטיפים הנהדרים ♥

איליי הפקות.