5 טיפים לבחירת שירים לחתונה

תהליך תכנון חתונה הוא תהליך מורכב שמצריך מכם זמן רב והתהליך מכיל בתוכו פרטים רבים. בחירת שירים לחתונה הוא ללא ספק אחד החלקים החשובים בכל הנוגע לזיכרון והחוויה מהחתונה. לפניכם 5 טיפים לבחירת שירים לחתונה שלכם!

טיפ ראשון – הרגעים שלכם

אם יש לכם שיר, שמספר את הסיפור שלכם, מזכיר לכם זיכרונות טובים או מהווה חלק מהבדיחה הזוגית שלכם, אל תוותרו עליו! גם אם הוא לא מתאים כשיר כניסה לחופה, לאחר שבירת הכוס או לסלואו הראשון, בקשו אותו באופן מיוחד מהתקליטן או להקת החתונות שלכם.

טיפ שני – אווירה

כל חתונה שונה מהאחרת וגם לכם מגיעה חוויה בלתי נשכחת כפי שאתם רוצים וחולמים. לכן כדאי להתאים את פסקול החתונה לאווירה שאתם רוצים שתהיה בה ולבחור לשם כך את אנשי המקצוע שיכולים לעזור לכם בהגשמת החלום. לדוגמה, אם אתם חולמים על חתונה באווירה אינטימית, כך גם המוסיקה שתבחרו תישמע ואם אתם רוצים חתונה שמחה שאף אחד לא יוכל לשכוח, השירים הנבחרים יהיו גם כן בהתאם.

טיפ שלישי – מה שהיה OUT ועכשיו IN

להקות חתונה היו בעבר אמצעי הבידור היחיד בחתונות ובאירועים בכלל ולפני כשני עשורים נכנסו התקליטנים אל אולמות האירועים ודחקו הצידה את הלהקות. ואנחנו כאן כדי להגיד לכם שלהקות חתונה חזרו לאופנה ובגדול! אם נשווה בין להקות חתונות של פעם לאלו של היום, הרי שיש הבדל עצום ביניהן! לדוגמה, להקת חתונות של ימינו מביאה איתה את קדמת הטכנולוגיה ומציגה מופע מרהיב של שירים לחתונה, בניגוד למופע המונוטוני של פעם והדבר נכון גם לגבי הסטיילינג והיחס האישי לחתן והכלה ולכלל האורחים שלהם.

טיפ רביעי – עבודה משותפת

אחד הטיפים החשובים לבחירת שירים לחתונה הוא בחירה משותפת של החתן והכלה לעתיד ובעיקר כשמדובר על השירים שילוו את הזיכרונות שלכם: הכניסה לחופה, שבירת הכוס והסלואו הראשון. כך תיזכרו ברגעים המשמעותיים האלו בכל פעם שתשמעו את השירים האהובים שבחרתם לקראת היום המיוחד שלכם.

טיפ חמישי – חוות דעת נוספת

אם כבר פניתם לתקליטן או להקת חתונות כדי שינגנו בחתונה שלכם, שמרו לעצמכם את הזכות להתייעץ איתם לגבי השירים המתאימים ביותר לחתונה כולה ובעיקר לרגעים המיוחדים והזכורים ביותר שלה. כך הם גם יוכלו לדעת מהי רמת החשיבות של שיר כזה או אחר ואולי אף לערוך שינויים קטנים לבקשתכם, כדי ליצור את האווירה הרצויה כמו לדוגמה עיבוד מוסיקלי חדש וכדומה.

לסיכום, בחירת שירים לחתונה היא אחד החלקים החשובים והכיפיים בתכנון החתונה והיא עוזרת לכם ליצור את החוויה הרצויה לכם ברגעים בלתי נשכחים.

♥ אנו כאן באיליי הפקות נדאג להפיק לכם פסקול מוסיקלי מדהים ♥