רעיונות לחתונה איך להפוך את החתונה שלכם לאירוע בסטייל.. 

מתכננים אירוע בקרוב? בואו תעשו אותו בסטייל! החלטנו לתת לכם רעיונות לחתונה שיתאימו כמובן גם לכל סוג של אירוע.

האירוע הנדוש

כולנו מכירים את האירועים האלה, שהמוזמנים מרגישים מחויבים לבוא אליהם וכשהם מגיעים הם רק מחכים לרגע שבו הם יוכלו להיפרד מחתני וכלות השמחה ולחזור כבר הביתה. אלו, שמתחילים בברכת שלום לכולם, ממשיכים במנות הסטנדרטיות והמשעממות כשמוסיקת מעליות מתנגנת ברקע ומסתיימות במשפט הנדוש: "תודה שבאתם!" האם זה הסגנון שאתם רוצים לאירוע שלכם?

תחשבו שמח

מי שרוצה לתכנן אירוע שמח, צריך לחשוב מה ישמח אותו ואת המוזמנים שלו ולתכנן את כל מהלך האירוע בהתאם לזה. לדוגמה, אם מדובר על אירוע בר מצווה, אליו מוזמנים בעיקר נערים כבני 13, צריך לחשוב מה ישמח נערים בגיל הזה ומה מתאים לגיל שלהם מבחינת אטרקציות, מוסיקה או כל מרכיב אחר של האירוע.

הדברים שמייצרים את האווירה

כעיקרון, יש שני פרמטרים עיקריים שמודדים את הצלחת האירוע: האוכל והמוסיקה. שני מרכיבים אלו הם מהזכורים ביותר לכל מי שמשתתף באירועים ולכן מומלץ להשקיע בעיקר בהם. לכן, כאשר חושבים על רעיונות לחתונה, או כל אירוע אחר, מומלץ להשקיע בעיקר באטרקציות הקשורות לחלקים אלו של האירוע.

הסוג והסגנון

בדרך כלל, סוג האירוע הוא הקובע את הסגנון הכללי שלו. לדוגמה, אם מדובר על חתונה, הרי שמדובר על כל קשת הגילאים. יחד עם זאת, ברור שהאירוע מכוון בעיקר לזוג הצעיר ולחברים הצעירים שלו ולכן כשבוחרים שירים לחתונה לדוגמה, הם צריכים להיות שמחים ומרקידים ויחד עם זאת, נעימים גם לשאר הגילאים. במידה ואתם מחפשים רעיונות לחתונה בתחום ובסגנון הזה, הרכב מוסיקלי לאירועים בהחלט יכול להיות התשובה.

להוסיף את הסטייל

חשוב לציין, שהסטייל לא בא לידי ביטוי אך ורק בבחירת שירים לחתונה, אלא גם בהופעה כולה. כלומר, במידה ובחרתם להזמין הרכב מוסיקלי לאירועים, כדאי לבחור אחד עם סטייל בפני עצמו מבחינת סגנון הלבוש, סגנון ההופעה, עיצוב הבמה וכל מה שיהפוך את ההופעה שלהם להופעה בסטייל, שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליו וימשוך את כולם אל רחבת הריקודים כדי לחגוג עם בעלי השמחה עם כל הלב וכל הגוף!

 

בכל אופן רעיונות לחתונה יש המון ובמידה ותגלשו ברשת תגלו לכם בכל הקלקה עוד רעיונות לחתונה.

חשבו היטב מה הכי נכון לכם לחתונה או לכל סוג של אירוע.

♥ אנחנו כאן באיליי הפקות לעזור לכם בחשיבה ♥