♥ ♦ מוסיקה בזמן הגשת המנות ♦ ♥

כן, כן.. זה בדיוק הזמן הנכון בשבלכם לשבת ולנוח, להתענג בטעמים נהדרים ולהאזין למוסיקה במיטבה שאנו באיליי הפקות, להקת חתונות נדאג שתהנו מכל בית ומכל פזמון.
סגרתם אירוע והזמנתם תקליטן לאירוע שלכם.. אז דעו לכם שבזמן הגשת המנות לאורחים בשולחנות או לחילופין באירועי בופה התקליטן ידאג שהמוסיקה תתנגן באוטומט וזה הזמן הנכון לתקליטן לקבל את מנוחתו. לעומת זאת במידה והזמנתם להקה לחתונה, הלהקה לחתונה או בכלל להקה לאירוע תהיה זו שתדאג להנעים לכם ולאורחים באירוע את זמן הגשת המנות, בדיוק בזמן הזה שאתם צרכים קצת מרגוע מרעש הריקודים והדציבלים הגבוהים שהקפיצו אתכם ברחבת הריקודים.. המוסיקה שתתנגן וכמובן הלהקה תשיר תיהיה נעימה יותר, שקטה יותר, המוסיקה השקטה תנעים לכם את הארוחה ותגרום לכם לרצות לנמנם קצת אחרי הארוחה או להרים רגלים.. אז כל זה לא יקרה אצלנו בלהקת איליי, אנו להקה לאירוע אנו להקה לחתונה אנו להקת חתונות שתופסים את החלק האומנותי באירוע ואנו נדאג שהאירוע יהיה ער מתחילתו ועד סופו, אנו להקה לחתונה שלא ניתן לאורחים לעזוב את הכלה והחתן בשעות מוקדמות ונדאג שהאורחים שלכם ישארו אתכם עד הסוף.
בזמן הגשת המנות יעלו הזמרים והזמרות למופעי פריצה מדהימים ונעימים בביצועים מטריפים ויביאו את המוסיקה עד אליכם לשולחנות. אנו להקת חתונות שנדע לקרוא את הקהל ונדע לעשות שינויים של הדקה ה-90 לפי הרוח שנושבת באירוע.
אז אנו איליי הפקות להקת חתונות ובכלל להקת אירועים נדאג ללוות אתכם מרגע סגירת הלהקה לאירוע שלכם ועד אחרון האורחים.

איליי הפקות, להקת חתונות ולהקה לאירועים.