בא לכם מוסיקה חייה בחתונה שתייצר לכם חתונה מסיבתית?

טרנד להקות לאירועים חזר בשנים האחרונות בגדול.

להקות האירועים כיום שונות משמעותית מלהקות שאנו זוכרים מהעבר הרחוק שלנו.

כיום קיימים המון סוגים של להקות לאירועים אבל במאמר זה נתעסק בלהקת איליי שיוצרת מהחתונה שלכם חתונת מסיבה מדהימה שהאורחים לא ינוחו לרגע והרחבה כל הזמן תיהיה מלאה.

אז איך למעשה אנו באיליי הפקות יוצרים מסיבה בלייב..

חיברנו את טובי הזמרים והזמרות לתקליטנים מוכרים, הלבשנו את ההרכב המוסיקלי בביגוד ייחודי שלא תראו כמותו ולכל זה הבאנו את טובי המעבדים המוסיקלים שייבנו לנו את הפלייבקים המקפיצים ביותר- חשוב לציין כי הפלייבק מנגן מוסיקה בלבד והזמרים שרים בלייב.

עוד בנוסף לקחנו כוראוגרפים מדהימים ויצרנו מכל זה מופע מטורף בלייב.

בהמון להקות תמצאו נגנים כחלק מהלהקה דבר שמצריך מהלהקה להביא הגברה מורכבת לאירוע, וכמובן שזה יקר משמעותית מלהקת אירועים שעובדים בשת"פ של תקליטן ועל פלייבקים מדהימים אך כן לשלב נגן אחד או שניים במקסימום לצבוע את הלהקה.

להקות כאלו יעלו לכם הרבה פחות בעלות הכוללת.

אז מה למעשה תבחרו? תקליטן או להקה בלייב.. או אולי תשלבו את שניהם ואז המסיבה שלכם מובטחת לכם!

חשוב לציין שקיימות המון להקות בשילוב תקליטנים אך המופע הבימתי שלהם שונה האחד מהשני וכל אחד מופיע בזמן אחר והסנכרון בין התקליטן ללהקה חייב להיות אחיד בכדי לא להפיל את הוויב באירוע.

לעומת זאת אנו בלהקת איליי להקה לחתונה ולהקת אירועים נשלב בין הלהקה לתקליטן במהלך כל האירוע ונגרום גם למבוגרים שבנינו לקפוץ ברחבת הריקודים.

זכרו שלמופע כזה תדרשו לבמה ולציוד הגברה חיצוני ולא ההגברה של האולם.

להקות אירועים מגיעות לזמן מופע בדר"כ או לכל האירוע זה תלוי תקציב של הלקוחות.

אנו נגיע מתחילת האירוע ועד סופו – אנו – זה כולל תקליטן.

ייצרנו עיבודים מדהימים שרק דרך פלטה של תקליטן ניתן לנגן אותם ובלייב זה בייטים שלעולם לא יהיה ניתן לנגן, בכך הרמנו את המקצב של השירים.

השירה מתבצעת בלייב אך היא יושבת על פלייבקים בעיבודים בלעדיים לאיליי הפקות ובהתחייבות שכאלו לא שמעתם בעבר במוסיקה חייה על במה.

ניתן יהיה לבנות לכם סט מוסיקלי תואם את הדרישות שלכם ואנו נעשה עיבודים מקוריים לכם במיוחד.

אז מה אמרנו…

תקליטן או להקה לאירועים?

בואו נשלב אותם וניצור להקת אירועים מדהימה לאורך כל האירוע מתחילתו ועד סופו.

אז אתם מתחתנים ומחפשים להקת חתונה החברים שלכם מתחתנים ואת מחפשים להם להקת חתונות יש לכם כל סוג של אירוע ואת מחפשים להקה לאירועים או להקות לאירועים.. עצרו את החיפוש כי אנחנו באיליי הפקות נענה לדרישות שלכם ונייצר לכם אווירה מטורפת לאורך כל האירוע.

שלכם,

איליי הפקות, להקה לאירועים.