להקות לחתונות

אחד הרגעים הכי מרגשים בכל חתונה הוא קבלת הפנים, ולכן זוגות רבים בוחרים להזמין להקות לחתונות ולשלב את להקת החתונות בקבלת פנים. בשלב הזה כולם עדיין נרגשים ומתוחים. הדמעות מעיניהן של האמהות, הדמעות של הדודות והחברות הרווקות עדיין לא זלגו, האלכוהול רק החל להמזג, והחתן כלה עדיין לחוצים, ואולי קצת נבוכים מהמעמד. המוסיקה שצריכה להתנגן ברקע בשלב הזה ע"י להקה לאירוע תהיה שמחה, כמובן, אבל גם שקטה ומרגיעה.

אם בחרתם מבין מגוון רב של להקות לחתונות הרכב לשלב הריקודים, כנראה שאותם נגנים יוכלו להתאים את עצמם גם לשלב קבלת הפנים, אבל במידה ורוצים הרכב מיוחד לזמן הזה של האירוע, אספנו לכאן כמה רעיונות שאולי יעזרו בבחירת סגנון הלהקה המתאימה לקבלת הפנים באירוע שלכם.

מוסיקה קלאסית– גם אם זה נשמע מיושן, להזמין להקה לאירוע בהרכב של מוסיקה קלאסית לקבלת הפנים יכול לעשות אווירה חגיגית, מרגשת ואפילו מלכותית. כלות וחתנים רבים מעדיפים להזמין רבעיות מיתרים או אם רוצים מספר קטן יותר של נגנים, הרכב נפוץ מאוד בחתונות הוא חליל ונבל. אם רוצים להיות מקוריים יותר אפשר למצוא מגוון רב של כלים ונגנים העוסקים בתחום. הרכבים כאלה לא תופסים הרבה תשומת לב, ומאוד נעים לנהל שיחות כשזו המוסיקה ברקע שמתנגת ע"י להקה לאירועים.

ג'אז– בארץ אפשר למצוא הרבה להקות לחתונות שמתמחות בתחום הג'אז. להקת אירועים לקבלות פנים יהיו באווירה קצת יותר חמה וקצבית. כמו עם המוסיקה הקלאסית, גם כאן אפשר למצוא מגוון גדול של הרכבים: זמרת עם גיטרה, גיטרה וקלידים ועוד אין סוף אפשרויות.

להקות לחתונות עם צליל של פעם– נכון שג'אז ומוסיקה קלאסית יכולים להחשב כסגנונות פרה-היסטורים, אבל יש זוגות שיעדיפו לחזור בכל זאת אחורה בזמן, אבל לא עד כדי כך, ולהזמין להקות לאירועים שישירו וינגנו להיטים ישראלים או בינלאומיים מעשורים קודמים. או כמו שאומרים- וינטג' אולד סקול.

וכמובן, כלות וחתנים רבים יעדיפו בכלל מוסיקה עדכנית יותר לקבלת הפנים. יש להקות לחתונות שמתמחות בקאברים וגרסאות של שירים מוכרים ופופולאריים, אבל עדיין יתאימו את עצמם לזמן שבו המוסיקה לא צריכה להיות העיקר, אלא שיחות החולין, וכמובן- המחמאות לכלה.

לפני שתסגרו על להקה לאירוע, כדאי לחשוב טוב טוב אם באמת היא מתאימה לאופי האירוע, לטעם של שני בני הזוג, וגם לטעם של קהל המוזמנים. כדאי גם לחשוב על השעה ביום ועל הגודל של האירוע. אמנם אין לזה חוקים, אבל למשל סביר להניח שלאירוע קטן יותר תתאים להקת חתונה קטנה יותר, ולשעה מאוחרת יותר מוסיקה קצבית יותר שתרים מסיבה מהממת ראו דוגמא של איליי הפקות.. להקה לאירוע שתדאג שהאירוע שלכם יהפוך למופע מדהים.

בשורה התחתונה.. הטרנד של להקות לאירועים ו להקת חתונות חזר בגדול.

שלכם,

איליי הפקות, להקה לאירועים / להקת חתונות / להקה לאירועי חברה וכנסים / להקה לאירוע / להקה לאירועי מצווה.