♦ להקות לאירועים ♦

כולם רוצים לארגן אירוע מושלם, כזה שלאף אחד עוד לא היה, אירוע שיגרום אפילו לאורחים הכי ציניים וחסרי הבעה לאיזושהי תנועה קטנה בשפתיים, תנועה שתהיה דומה לחיוך של התפעלות. למעשה, זו משימה מאוד קשה, אך בלי שום ספק לא בלתי אפשרית. אולי אתם חושבים שהזמנתם כבר הכל ודאגתם להכל, לאולם, לתפריט, להזמנות, שמלת כלה, חליפת חתן, צלם מוסיקה וכו', אבל עדיין לא הצלחתם למצוא את הדבר שיעשה את אפקט ה"ואוו" לאירוע שלכם. משהו שיהפוך את היום הזה-את האירוע שלכם לא רק ליום המיוחד ביותר עבורכם, אלא לבלתי נשכח גם עבור האורחים שלכם. הדבר הזה שיהפוך את האירוע לאירוע מיוחד, מטורף, משוגע ובלתי נשכח. לאירוע שנדמה כי רק בעלי ממון יכולים להרשות לעצמם את זה. אבל אולי בעצם גם אתם יכולים להרשות לעצמכם? למה שלא תרשו לעצמכם להיות כלה וחתן בלתי נשכחים?

הרעיון הוא כזה: למה לא להפוך את רחבת הריקודים שלכם לאולם מופעים? ישנן להקות לחתונות או להקות לאירועים כיום שזו ההתמחות שלהם. יהיו שם זמרים לאירועים מז'אנרים שמתאימים לכם במיוחד, יהיו שם נגנים על כלים מוסיקליים ייחודיים ושונים, תתנו לאורחים שלכם תחושה של מופע אמיתי. ממש כמו מופעי מוסיקה, אבל בכלל לא בקטע שגונב ממכם את הפוקוס, אור הזרקורים יופנה לבעלי האירוע במהלך כל האירוע או שתקראו לזה מופע. להקת חתונה תרקיד אתכם בטירוף, ותשאיר את כולם פעורי פה, כך שלא תהיה ברירה אלא להתחיל לרקוד בטירוף.

אל ההרכב המוסיקלי של להקה לאירועים יצטרפו גם תקליטן, כלי הקשה ואולי גם גיטרות וכלים אחרים של להקות לחתונות ולהקות לאירועים באופן כללי שהן לא קלאסיות השילוב הזה בין שניהם: בין עולם התזמורות והעולם של להקות לחתונות ואירועים באופן כללי יהיה כל כך מעניין ומיוחד שהאירוע, בין אם מדובר באירועי חתונה למיניהם, בין אם בר מצווה או בת מצווה, ואפילו אם מדובר בהשקה למוצר חדש וכדומה, יקבל אופי שבו אין ברירה אלא לרקוד ולהתפעל.

להקות לאירועים, שהן בעצם יכולות להיות גם להקות לחתונות אמנם בדרך כלל לא נותנות הופעה של יותר משעה או שעה וחצי, אך באיליי הפקות בלהקת איליי אנו נלווה אתכם מתחילת האירוע ועד סופו וזה בהחלט יחמם את האווירה ונעשה לכם באירוע את האפקט המיוחל של אירוע מושלם. המוסיקה שתנוגן תהיה שילובים של ז'אנרים מוסיקלים עם מיקסים של רוק, פופ ומוסיקה אלקטרונית בשילוב עם חומר מקורי של הלהקה לאירוע שלכם.

ברגע שתסתיים ההופעה של הלהקה, ניתן יהיה להמשיך כשהתקליטן ינגן מוסיקה של המסיבה שתהיה כבר בשיאה "אפטר פארטי". גם אם האורחים ראו כבר מסיבות כאלה בעבר, הם בטוח לא ישכחו אותה בימים הקרובים לפחות, בגלל התכווציות השרירים שיקבלו בסיום האירוע.

חשוב לציין שאנו בלהקת איליי להקת אירועים נמשיך להופיע בפריצות מיוחדות גם כאשר התקליטן מנגן את המוסיקה והזמרים משתלבים כחלק מהמסיבה.

שלכם ואתכם,

איליי הפקות, להקה לאירועים ולהקת חתונות.