איליי הפקות הקימה את להקת איליי למטרת שינוי בקונספט האירועים המתקיימים בעשורים האחרונים וכמובן ממקום של שינוי מהותי בלהקה / הרכב מוסיקלי שיהיה שונה ומעניין ולהקה שתיתן מענה לכלל לקוחותינו ולכלל הז'אנרים.

כשאנו מדמיינים להקה לאירועים אנו רואים בויז'ן שלנו זמרים וזמרות על במה שרים מחרוזות, לבושים קלאסי ומתנענעים מצד לצד בכדי לעשות שמח לכם הלקוחות ולאורחים באירוע,כמובן מלווים בהרכב של נגנים על הבמה.

אוקי הבנו..זה באמת מדהים אבל! ויש אבל.. כאלו להקות יש המון והחלטנו לשנות את הדבר הזה שנקרא להקה לאירועים.

אז…מי היה חושב שהפלאפון שלנו ינהל אותנו, ילמד אותנו ולא נוכל לעזוב אותו לרגע..

נכון מאוד זו התקדמות טכנולוגית ואותה התקדמות הגיעה גם אלינו ללהקה..

להקת איליי מתבססת על פלייבקים מדהימים שיצרנו במיוחד ללהקה וכאלו לא תשמעו במקומות אחרים.. הפלייבקים למעשה מובנים על הזמרים שלנו לפי הסולמות שירה שלהם במעברים נקיים וחדים מפלייבק לפלייבק. אין אנו מבטלים את ההרכב המלא של הנגנים אך בכדי להוזיל טיפה עלויות לכם לקוחותינו אנו נשלב בין נגנים על הבמה ופלייבקים – דבר אשר יוזיל משמעותית את הזמנת הלהקה לאירוע שלכם וכמובן ישדרג את המוסיקה באירוע כי אנחנו מבינים שמה שאפשר לעשות במחשב לא תמיד ניתן לעשות בנגינה בלייב.

חשוב לציין שהמון זמרים מוכרים שמופיעים במופעי ענק ברחבי העולם בונים את המופע שלהם על פלייבקים ומוסיפים למופע נגניים בלייב לתוספות מיוחדות וגם כי העיניים שלנו תמיד נחפש את הנגנים אך המופע לא מובנה על נגנים בלבד… קחו לכם כדוגמא את ביונסה.. ג'ניפר לופז.. ריקי מרטין ועוד המון שלא נמנה אותם כאן במאמר אך הבנתם שלהקה לא חייבת תמיד לנגן בלייב.. והיום גם יותר כל לזמרים לשיר אל מול פלייבק שמובנה ספציפית להם בסולם נכון ובמקצב הנכון להם.

אז גם אצלנו באיליי הרכב מוסיקלי החלטנו ללכת לכיוון של הפלייבקים ובחרנו את טובי המעבדים ואת טובי המוסיקאים שמתעסקים בעריכת פלייבקים ורמיקסים ובנינו איתם מופע מיוחד שלא ישאיר אורח אחד יושב על הכסא באירוע שלכם.

שילבנו בתוך הפלייבקים כלים מיוחדים כמו הוד, קסטניטות, קאנון, קחון, שופרות ועוד המון הפתעות בכל שיר ושיר.

בנוסף למופע הואקלי של הלהקה אנו מפיקים מספר כניסות יחודיות של הזמרים שלנו שלא יוכלו לקרות ללא שילוב בין ניגון בלייב ופלייבק בשילוב מנצח… נגלה לכם ששילובים אלו יגרמו לאורחים באירוע שלכם לסדוק / לשבור עקבים, להזיע ולהשאר עד מאוחר.. (אנחנו רק מזהירים אתכם).

אז לקחנו שירים ישנים מבית הורינו.. הכנסנו בהם קצת פלפל, שמנו בהם שמן שיחליקו לנו היטב לאוזניים, הוספנו גם המון סוכר שימתיק לנו את המנגינה ואז.. ערבבנו היטב היטב את הכל, הדלקנו את מערכת ההגברה של להקת איליי , השתעלנו טיפה להוציא צרידות ושתינו כוס מים ואז זה התחיל לקרות!!!!

המופע התחיל ולא תרצו שהמופע של להקת איליי או ההרכב המוסיקלי של איליי יסתיים עד השעות המאוחרות.

מחכים לכם ברחבה בדגש על המילה רחבה.. קרוב יותר אליכם ירגש ויקפיץ הרבה יותר אתכם ואת האורחים שלכם.

בידידות להקת איליי הרכב מוסיקלי ולהקה לאירועים ולחתונות