איליי יצוג אומנים והרכב מוסיקלי

בגלריית תמונות זו אספנו עבורכם את כלל הזמרות והזמרים שלנו בלהקה.

נתקלנו מספר פעמים בלקוחות שדפדפו וטיילו בדפי גלריית התמונות ונתקלו בפנים מוכרות מתוכניות עבר, סינגלים ברדיו או מופעים/אירועים שראו את הזמר/ת מופיעים ובכך אנו מקלים עליכם גולשים יקרים למצוא את הזמרים שלכם גם על ידי וויזן ולא רק סאונד.

כפי שכבר הבנתם ניתן להרכיב הרכב מוסיקלי לאירוע שלכם או לחילופין להקה ייעודית לאירוע שלכם לפי האמנים שמוצגים באתר (בכפוף לזמינות האמנים) בכך שתראו ויזואלית את הזמרים והזמרות בתמונות ומשם תוכלו להכנס ישירות לעמוד הפרטי שלהם באתר. תוכלו להקשיב לוואקל שלהם, לראות סרטונים שלהם ולקרוא מי הזמר/ת ולקבל אינפורמצייה מורחבת אודות הזמרים.

אנו בלהקה נדאג לעדכן אתכם גולשים יקרים בתמונות מהשטח כמו שאומרים.. כשהלהקה מופיעה בחתונה, בבר מצווה או בכל אירוע אחר אנו נדאג לבחור את התמונות הטובות ביותר ולפני העלת התמונות נחכה לאישור הלקוחות ולהסכמתכם להעלת התמונות והסרטונים.

צפייה נעימה (-:

איליי הפקות, איליי להקה לאירועים, אילייי להקה לחתונות, המלצה על להקה לאירוע, הרכב לחתונה, הרכב מוסיקלי, הרכב מוסיקלי לאירועים, הרכב מוסיקלי לחתונה, הרכבים מוסיקלים בחתונות, זמר לחופה, זמר לחתונה, זמרים באירוע, זמרים לאירוע, זמרת לחופה, זמרת לחתונה, חתונה, חתן וכלה, כלה וחתן, להקה, להקה בבר מצווה, להקה לאירועים, להקה לחתונה, להקות באירועים, להקות בחתונות, להקות מופעים, להקת איליי, להקת אירועים, להקת חתונות, להקת קאברים, להקת קבלת פנים, מופע באירוע, להקה בחתונה

אפשר להזמין אתכם לקפה ?

אנחנו לא פנויים כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

 ELAY Productions 1995-2019 The ideal solution for your event - website by BwaysAgency © | SEO - Daniel Zrihen

Log in with your credentials

Forgot your details?