למה לגו?

איליי להקה והרכב מוסיקלי למעשה זה סוג של לגו… כן כן בדיוק מה שקראתם – לגו.

יש לכם אירוע חתונה , אירוע מצווה , אירועי חברה , בריתות , חינות וכו'… ואתם מחפשים לאירוע שלכם הרכב מוסיקלי שמובנה וקולע בדיוק לסגנון האירוע שלכם ושלא חורג מהתקציב שלכם, מצויין, פה אנחנו נכנסים.

להזמין זמר/ת לאירוע בדר"כ צריך לחפש או לקבל המלצה, לפנות לזמר/ת ולסגור איתו מה שאתם רוצים בדיוק… הכנסת חתן כלה, הכנסת חתן כלה+שיר סלאו, הכנסת ילדי מצווה ויש עוד המון אופציות שפרוסות במהלך אירוע, אך לכל אופצייה שכזו יש מחיר.

כמובן שיש את הלקוחות שרוצים להקה בהרכב מלא י שילווה אותם מתחילת האירוע ועד סופו, אז פה הם לרוב מקבלים את ההרכב כולו שיכול להגיע לסכומים לא מבוטלים: 30 40 50 וגם 60 אלף ולפעמים גם יותר…

ויש גם את האופצייה של הרכב מוסיקלי לפי ז'אנרים מוסיקליים המתאימים בדיוק לכם בעלי האירועים, אך גם פה הרכבים כאלו יכולים לעלות המון ולקחת ממכם המון זמן ומשאבים שאותם אתם צרכים לצורך הפקת האירוע כולו.

אז מה למעשה קורה כשאתם הלקוחות ממש רוצים להקה / הרכב מוסיקלי באירוע שלכם ולא באמת יכולים להוציא סכומי ענק.. אז פה איליי הפקות נכנסים לתמונה.

ייצרנו עבורכם הרכב מוסיקלי שנקרא "איליי הרכב מוסיקלי" שהקוספט שלו מאוד פשוט..

אנחנו מתאימים את עצמנו לדרישת הלקוחות..כמובן בגבול היכולת שלנו ומלווים את לקוחותינו מתחילת האירוע ועד סופו או לבקשת הלקוחות ניתן להזמין את הזמרים רק ל.. חופה, כניסה וכו..

אז מה בעצם ייצרנו באיליי הרכב מוסיקלי? בחרנו את טובי הזמרות והזמרים בעלי קול יחודיי ונתנו לכל אחד מהם לבטא את עצמו בשירים שהוא יופיע איתם, שינינו את המושג הופעה שקיים לרוב בלהקות ובהרכבים מוסיקלים והחלטנו ללכת על מופע מה הכוונה? הזמרים שלנו יבצעו פריצות אישיות או בדואטים לתוך האירוע, כן..כן.. באמת יהיו בקרבה מקסימלית לכם לקוחותינו ולאורחים.

הזמרים שלנו עובדים במרץ על שירים שמשולבים בתוך מופע… ואנו נדאג שבמהלך האירוע יהיו כמה פריצות של זמרים לפי סגנון האירוע ותקציב לקוחותינו.

מהי פריצה… ניתן דוגמא: יש לנו זמר מדהים בשם רותם חן ששר כזמיר ספרדי בעל מראה טוב ואפילו טוב מאוד… הוא נכנס בגיטרה לתוך האולם לקראת סיום אחת המנות ומנגן ושר בספרדית את אחד מהשירים היותר מוכרים בעיבוד מטורף וייחודי…זה מתחיל בשקט ונותן תחושה של רומנטיקה ואז!!!! לאט לאט הוא מעלה קצב עד שהרחבה תתמלא וכמובן שבכל הזמן הזה רותם ינגן וישיר בתוך הרחבה ויפנה במיוחד ללקוחות שלנו.

זוהי דוגמא אחת מתוך עשרות, ותתפלאו שזוהי דוגמא יחסית לא מורכבת, יש לנו מופעים מורכבים מאוד שיגרמו לאורחים להשאר עד סוף האירוע בוודאות!

אז בואו נשאיר קצת לפגישה פרונטאלית אצלנו במשרד, נראה לכם סרטונים ויחד אתכם נבנה את הלגו הזה שנקרא מופע מוסיקלי באירוע שלכם!

איליי הפקות, להקה לאירוע שלכם, מופע באירועים, הרכב מוסיקלי לאירועים, להקה לאירועים, להקת אירועים, להקה לחינות, להקה לחתונה, מופע באירועים, להקת חתונות, הרכב מוסיקלי באירוע, זמרים לאירועים.