ירח דבש בארצות הברית

אז אחרי שארגנתם והפקתם את החתונה שחכם, רקדתם עד אור הבוקר ופתחתם את המעטפות.. זה הזמן להוציא לפועל את הטיול שלכם, ירח הדבש החלומי שלכם.

ירח דבש הוא הזמן שלכם סוף סוף להיות לבד. לחגוג את היותכם זוג נשוי, טרי ומאושר. לרב הזוגות אין באמת ירח-חודש להקדיש לכך, אבל במידה וכן, כן כדאי להשקיע סעו רחוק, למקומות שיהיה לכם קשה יותר להגיע אליהם כשאתם נמצאים בשלהי השגרה- מנסים למצוא קצת זמן לעצמכם בין העבודה והילדים. ארצות הברית למשל, יכולה להיות אפשרות ממש טובה לירח דבש ארוך. לשילוב בין פינוקים בבתי מלון שווים, ערים גדולות, ציוולזציה מודרנית אבם גם נופים מרהיבים, טבע, מרחבים גדולים ושקט אין סופי. כל אלה יתנו לכם אפשרות להינות מירח דבש חלומי, כמו שכל חתן וכלה טריים היו רוצים.

ארצות הברית היא מדינה ענקית (למעשה- מדינות ענקיות) ולכן כדאי לחשוב טוב טוב על הנסיעה ועל מה שתרצו להספיק, כמה זמן בכל מקום ואת המסלול מראש. מצד שני, כשאתם כבר שם, תראו מה נוח ומתאים לכם. אל תנסו להיות במרוץ בכדי להספיק הכל. אתם לא. נסו לזכור שהמטרה היא אתם, ולא תמונות לאינסטגרם או פוסטים לפייסבוק על כמה שאתם מאושרים. הזמן הזה שלכם לבד וביחד, במנותק מכל העולם, הוא מתנה. עבדו על הזוגיות שלכם והפיגו מתחים שהצטברו בעקבות ההכנות לחתונה. פשוט תבלו.

האפשרויות שיש בירח דבש בארצות הברית הן גדולות ומגוונות. החל משופינג מטורף, הצגות של ברודווי, סנטרל פארק, מוזיאונים וחיי לילה במנהטן, ניו יורק, דרך ביקור בדיסנילנד, ועד אפילו טרקים מטורפים ומרהיבים. תוכלו לקבל גם קצת בטן גב במקומות כמו פלורידה או הוואי. אפשר גם לסוע לחגיגת קזינו בלס וגאס (שם אפילו תוכלו להתחתן שוב). בקיצור, האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

תכננו את המסלול שלכם בחכמה. חשבו מאיפה יוצאת הטיסה הלוך ומאיפה חזור, ולאן הכי נוח ושווה להגיע בין לבין. האם יש לכם חברים או משפחה באיזור שתרצו לפגוש? אל תנסו לראות את כל ארצות הברית. זה בלתי אפשרי. אסור להתפזר יותר מידי על יותר מידי מקומות כי לבלות יותר מידי שעות בנסיעות זה מעייף ומרגיז. שמרו את הכוח שלכם לבילויים ולפינוקים של ירח דבש.

במהלך הנסיעה תוכלו להגיע ממקום למקום בשלל דרכים. אפשר לטוס, אם המרחקים הם גדולים, או לסוע בתחבורה ציבורית. אפשר כמובן גם לשכור רכב, או אם אתם הרפתקנים- קרוואן, ממש כמו בסרטים.

תהנו לכם בחופשה, מצוות איליי הפקות.