טבעות אירוסין כמו של סלבריטאיות

הצעות נישואין הן לא עניין פשוט. גם אם אתם ביחד כבר המון המון זמן, וגם אם ממש קצת, אבל אתה כבר בטוח שהיא האחת ושנועדתם לחיות ביחד, תמיד יהיה הפחד הקטן הזה שהיא תגיד לא. הצעות נישואין הופכות להיות יותר ויותר מושקעות ומקוריות: הצעות ענק מושקעות ופומביות, זמרים לאירועים מגיעים להופיע בהצעות נישואין.. טבעות אירוסין שמוחבאות במקומות מפתיעים וכו'. אם אתה מטורף עליה באמת, ובטוח בעצמך, וחולם כבר על היום בו תהיו חתן וכלה, אבל רוצה להיות מקורי, אתה יכול להציע לה נישואין עם טבעת כמו של סלב, וכך ההצעה תהיה מקורית במיוחד. אם יש סלבריטאית שהיא אוהבת במיוחד, זה יכול להיות אפילו יותר מיוחד ומרגש עבורה לקבל טבעת כזאת. כמובן, טבעות אירוסין כאלה יכולות לעלות הרבה מאוד כסף, אבל אפשר להשתמש בעיצוב כמודל ולמצוא משהו שהוא רק בסגנון אבל קצת פחות יקר.

אספנו כאן כמה דוגמאות של טבעות אירוסין של זוגות נשואים מעולם המפורסמים, בעיקר ההוליוודים, בשביל אולי לעזור במלאכת הבחירה, ולעורר קצת השראה וכמובן להפתיע את הכלה.

הסלבריטאית הראשונה עליה נדבר היא ביונסה. מלכת "כל הנשים הרווקות" (all the single ladies) שבעלה, ג'יי זי, לא רק שם עליה טבעת (כמו בשיר), אלא קנה לה אחת סופר יקרה, עם יהלום 18 קראט בחיתוך אמרלד. מושלם לכלות הקלאסיות. טבעת האירוסין הפשוטה יחסית מבחינת העיצוב, והמשובצת יהלומים מתאימה לכמעט כל אחת.

באופן מפתיע, פמלה אנדרסון אמנם קיבלה טבעת משובצת יהלום בודד במרכז ועשויה זהב צהוב. זוהי אומנם טבעת עם עיצוב קלאסי מאוד, אבל היא בהחלט לא שגרתית לפמלה ולסגנון הטבעות ההוליוודיות הבולטות והגרנדיוזיות.

פנלופה קרוז, לעומת זאת, קיבלה טבעת אירוסין קצת פחות סטנדרטית. השוני הוא שעל הטבעת שלה, במקום יהלום במרכז משובצת אבן ספיר ומסביבה אבנים קטנות. אנחנו רואים כאן בעצם עוד אפשרות להיות מקוריים. במידה ולאהובתך שם של אבן חן, טבעת עם האבן שעל שמה היא קרויה יכולה להיות מאוד אישית ומיוחדת.

קייט מידלטון, דוכסית קיימבריג', אשתו הטריה של הנסיך ויליאם קיבלה את הטבעת של הנסיכה דיאנה, אותה בחרה לעצמה כאשר הסכימה להינשא לנסיך צ'ארלס. הטבעת דומה קצת לתיאור של הטבעת של פנלופה קרוז, ועשויה זהב לבן, ועליה משובצת אבן ספיר כחולה, וסביבה 14 יהלומים.

כעת, כל שנותר הוא להחליט איזה סוג של כוכבת הכי דומה לאהובתך, ואיזו טבעת תתאים לה הכי הרבה, כך שתהיה בטוח שהיא תגיד כן.

חתנים יקרים שיהיה לכם המון בהצלחה בהצעת הנישואין.