חתונה מול הים ואלכוהול טוב

בכל עיר יש כל כך הרבה אולמות אירועים ומתחמי אירועים. אם יש משהו שאנחנו ממש מקצועיים בו במדינה הקטנה שלנו, למרות כל הצרות, זה לשמוח ולחגוג. אז אנחנו מעולים בהפקה של אירועים, ולכן גם משפחות שמנוסות כבר בארגון אירועים, משום שהלכו למאות כאלה או ארגנו כבר כמה וכמה, תמיד יהיו בהתלבטויות קשות לגבי איפה לקיים את האירוע שלהם, מתי יהיה האירוע בקיץ או בחורף? רגע אמרנו קיץ.. אז קיץ = ים, בהמון מקרים יהיה חשוב לבעלי האירוע שהאירוע לא יהיה זהה לאלו שעשו או התארחו בעבר, שיהיה חדש, מעניין ושיהיה הכי נוח לכל האורחים להגיע ועל הדרך גם.. שיהיה רווחי.

בחרתם באולם מול הים? מצויין, דעו לכם שהים משדרג משמעותית את האירוע שלכם ותוכלו לארגן ולשלב בו אלמנטים יחודיים לים שיביאו את האירוע שלכם לאירוע מושלם וכמובן להוסיף אטרקציות שונות ומגוונות לכל הסוגים של האירועים. אבל איך תדעו שבאמת אולמות אירועים מול הים הם המקום בשבילכם ובשביל האירוע שלכם? הכנו כאן רשימה קצרה של סיבות אפשריות למה לקיים אירוע דווקא מול הים הכחול, וכמובן שנייה לפני שאתם סוגרים עם אולמות אירועים מול הים וקחו לכם דוגמה איך אולם מול הים צריך להראות.. סי לופט אירועים בנתניה המשקיף לנוף ים מדהים שבכל פעם מחדש נעים להגיע אליו www.sealoft.co.il אנחנו באיליי הפקות ממליצים על סי לופט כאולם ייחודי מול הים. אז קחו לכם גם כמה טיפים אודות אירועים מול הים:

  1. אתם גרים באזור הים, ולכן הכי נוח כמובן לקיים אירוע קרוב הביתה. בזמן ההכנות תצטרכו להיות בריצות כל הזמן ובפגישות בנוגע לאירוע (במיוחד אם אתם חתן כלה), ולכן זה מאוד פרקטי שהכל יתרכז לכם ברדיוס שבו אתם חיים.
  2. נולדתם באזור של ים.. אירוע בעיר הולדתכם יהיה אישי ומיוחד, בעל אופי קצת נוסטלגי וחגיגי. כמו כן, אם נולדתם שם, סביר שעוד יש לכם שם משפחה, כך שגם להם יהיה קל יותר להגיע. מה שמוביל לנקודה הבאה:
  3. לסגור עם אולמות אירועים מול הים פירושו לחגוג אירוע בקו ראשון לים. לרוב תמצאו אולמות מדהימים בתל אביב, בת ים, ראשון לציון, נתניה וכו'… מה אתם צרכים לבדוק בראש ובראשונה בגלל אופי המיקום… האם מציאת חנייה לאורחים שלכם תיהיה משימה קלה או בלתי אפשרית ומה קורה עם פקקים בשעות הערב. כמו כן, נוח להגיע לעיר הזאת מכל מקום בארץ, ככה שהיחידים שאולי יוכלו לתרץ למה הם לא באים הם אלו שלא בהכרך אוהבים ים ושבדרך כלל, וסליחה על ההכללה הגסה, לא אוהבים לצאת לאירועים (טוב, הם לא באמת יפספסו את האירוע שלכם! ותגידו להם שלנשום אוויר צלול בזמן אירוע זה כבר נקודה אחת לטובתכם)
  4. אירוע מול הים הוא אירוע אופנתי, מפנק וחלומי.. לרוב בעלי האולמות ידרשו סכום טיפה יותר גבוה בעבור מה שנתן לנו הטבע אך הטבע משתקף מהאולם שלהם. תיזכרו כמה פעמים אתם כאורחים יוצאים לכמה שניות של רגיעה ולנשום אוויר צח מחוץ לאולם כי רועש.. כי אין אוויר.. כי חשוך. כי לא ניתן לדבר בטלפון וכו'… עכשיו דמיינו לכם את האורחים יוצאים לכמה שניות האלו אך מול הים.
  5. אירוע בשישי צהריים זה הטרנד בשנים האחרונות.. לסגור תאריך בשישי צהריים ולהזמין את האורחים שלכם לאירוע שכזה מאוד מבדיל אתכם ומייחד אתכם מאירועים שיופקו בערב. מה מייחד אתכם.. ראשית זה לרוב אירוע פחות פורמלי ויותר זורם.. באירועים אלו לרוב הנוף יהיה מדהים ופה באמת נכנס העניין של נוף ים וחשוב שתעשו סיורים באולמות אלו חודשים רבים לפני האירוע שלכם כי אולמות שיש להם נוף לים לרוב בתפוסה מלאה בימי שישי צהריים וחשוב שתסגרו לכם את התאריך הזה מבעוד מועד.  האורחים לפעמים יפתחו את ההזמנה ויגידו..מה הזמינו אותנו לאירוע בשישי צהריים, מתי נספיק לארגן את הבית ולבשל וכו'… לכם בעלי האירוע זהו לא צריכה להיות בעיה, האורח שאוהב אתכם ומכבד אתכם שיגיע לאירוע ערב יגיע גם לאירוע צהריים וחשוב שאתם תיהיו שלמים בבחירת המקום – כמובן להתחשב במוזמנים אבל לא עד כדי לבטל את עצמכם עבור האורחים.. זה היום הכי שמח שלכם!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אילייי להקה לחתונות היחודיות באירוע שלכם, קבלו המלצה על להקתנו לאירוע ע"י חוות דעת לקוחותינו, הרכב לחתונה שלנו מונה את כלל הז'אנרים, זמר לחתונה בכל סגנון שירה, איליי להקה לאירועים הלהקה שתרים לכם את הרחבה, להקה לחתונה בקבלת הפנים , להקת חתונות זה איליי הפקות