♦ הזמרים של להקת איליי להקה לאירועים להקה לחתונה ♦

נתחיל ונספר לכם איך זה התחיל… העלנו מודעה פשוטה ברשתות החברתיות בנוגע לחיפוש זמרים לאירועים וזמרות לאירועים לצורך הקמה של להקה חדשה לאירועים, הגיעו אלינו לאיליי הפקות מאות פניות, ישבנו ימים ארוכים כל הצוות המקצועי באיליי הפקות ועשינו סינון ראשוני מבחינת וואקל, יכולת להחזיק מופע וכו'… מתוך כל אלו שנשלחו לאיליי להקת חתונות בחרנו כמעט 100 מובילים.

הזמנו את כולם לפגישת הכרות במשרדנו, שוחחנו, הכרנו ולמדנו דברים חדשים שגם אנחנו בניסיון של 20 שנות פעילות באירועים בכלל ובמוסיקה בפרט שמענו לראשונה, ידענו שגם אלו שלא יבחרו להיות חלק מהלהקה בלי שום ספק יוכלו לקחת חלק אחר בלהקה כגון עיבודים, ניגונים וכל דבר אחר שיכול להרים את המופע בעוד כמה רמות.

הזמרות והזמרים המופלאות והמופלאים סיפרו לנו את כל שעולה ברוחם והציגו לנו את כל העבר הבימתי שלהם והיו כאלה שחשבנו מראש שלא יתאימו כלל להרכב המוסיקלי שלנו ולבסוף החלטנו לשלב אותם עם ההפך המוחלט להם וליצור משהו מדהים שאין הוררין עליו, עיבודים מדהימים שלא תראו בלהקת חתונות.

כלל הזמרים לאירועים הבינו שאנו כ- להקת חתונות ולהקת אירועים נותנים להם את המקום האישי והנוח שלהם להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי במופע מרהיב במהלך האירוע וברגע שאנחנו נותנים לאמנים לבטא את עצמם כפי שהם יודעים הכי טוב ומרגישים הכי נוח אז התוצר הסופי שהוא האומנות של הזמרות לאירועים והזמרים לאירועים יהיה בהרבה יותר טוב מהערוך ומהלא מוכר לאמן.

כנסו לגלריית סרטוני וידיאו 

הזמרים בלהקה ובהרכב המוסיקלי ידאגו לרגש אתכם ובאותו הזמן להכניס אתכם למקצבים דרום אמריקאיים, ים תיכוניים , רוק ואלקטרוני, מוסיקת עולם וכו'.. וכל זה בניצוחו של אחד מצוות התקליטנים שלנו ממובילי התקליטנים בישראל.

כל אירוע יורכב / יבנה לפי קונספט האירוע ואופי הקהל וניתן יהיה להוסיף שירים ספציפים לבקשת לקוחותנו כמובן בגבול היכולת ובגבול הקונספט שלנו כלהקה לחתונה וכהרכב מוסיקלי לאירועים.

עוד בנוסף הזמרים לאירועים ישמחו לפגוש אתכם ויש גם את האופצייה שלכם להפיק שיר ספציפי שמספר את הסיפור האישי שלכם, ההפקה המוסיקלית הספציפית תנוהל ע"י מעבד מוסיקלי ויבחר זמר/ת שאתם תתחברו אליהם מבחינת וואקל נכון לז'אנר המוסיקלי של השיר.

לחצו כאן לגלריית התמונות

אז איך הזמרים והזמרות אומרות ואומרים לנו כל הזמן: "תסגרו הכל, תאמרו לנו איפה ומתי האירוע או המופע ואנחנו ניהיה שם בכדי לשיר, לרגש לשמוח ולשמח".

 

♥ מחפשים זמרים לאירועים, להקת חתונות או להקה לאירועים?  מצויין הגעתם לאיליי הפקות ♥

שלכם ואתכם איליי הפקות ייצוג זמרים לאירועים ולהקת חתונות.

 

 

 

 

 

המלצה על להקה לאירוע, הרכב לחתונה, זמרת בחתונה , להקת אירועים וחתונות , הרכב מוסיקלי באירועים  , זמר באירוע , הרכב מוסיקלי לאירועים , הרכב מוסיקלי לחתונה , הרכבים מוסיקלים בחתונות , זמרת לחופה , הזמנה של זמרת לאירוע , זמר לחתונה , זמרים באירוע , זמרים לאירוע , זמרת בחופה , זמרת לחתונה,  להקה לאירועים , להקה לחתונה , להקת חתונות , להקה בחתונה , להקות באירועים , להקות בחתונות , להקת אירועים, להקות לחתונות , זמרת באירוע , זמרים בחתונות , להקה בחתונות , זמרים בחתונות ואירועים