איליי הפקות – זמרים לאירועים, להצעת מחיר עבור זמר לאירוע חייגו למספר 072-3954126

זמרים מדהימים, ווקליסטים מטריפים בכל הז'אנרים שיהפכו כל אירוע למופע חלומי, פרפורמרים בלתי נשכחים אצלכם באירוע ובלי שום ספק שרחבת הריקודים תהיה מלאה עד אפס מקום! זמרים בעיבודים מקוריים לקבלת פנים, כניסה לחופה, סלואו, מופע יחיד באירועים או מופע בהרכב מלא של הלהקה על הבמה. אנו באיליי הפקות נדאג להופעה חיה מרגשת ומקפיצה כאחד. צוות הזמרים באיליי הפקות מחזיק ברפרטואר גדול וניסיון רב במופעי אירועים. The provided API key has an IP address restriction. The originating IP address of the call (83.149.104.54) violates this restriction.

 

 

מאמר על אירועים מאז ועד היום,

 

חתונות ואירועים בעבר היו דבר פשוט הרבה יותר מאשר היום. בעבר לא היו דברים כמו מגנטים לאירועים, רובוטים זוהרים, זיקוקים ועוד.. זוגות נישאים שנכנסים על כרכרה ומליון אלמנטים שהופכים כל אירוע ל"ואוו" ולשאוו אחד גדול. מצד שני אירועים מאז ומתמיד היו דברים משמחים. חתונות תמיד היו אירוע שמארגנים בכובד ראש. מאז ומעולם האורחים באירוע רקדו באירועים. בשביל לרקוד באירועים היה צריך להזמין תקליטן (שהיה אז באמת תקליטן, משום שבאמת החליף תקליטים, ולא קראו לו אז די-ג'יי או הרכב מוסיקלי, או להקה לאירועים, ובעיקר זמרים לאירועים.

זמר לאירוע תמיד היה מופיע עם תזמורת קטנה. סוג של הרכב מוסיקלי לחתונה שמתאים לכל סגנון. בעצם לא הרבה השתנה, רק הדור התחלף. השנים עברו, אבל עדיין הכל נשאר אותו הדבר. נדמה לנו כאילו אנחנו מתקדמים מאוד, והמבט הנוסטלגי לתקופה ההיא הוא לפעמים קצת מזלזל, אבל בעצם ההבדל העיקרי בין אז והיום הוא שהיום יש לנו סמרטפונים שבלחיצת כפתור ההזמנה כבר נשלחת, היו משפחות שהזמינו לאירועים שלהם זמר לאירועים או להקה לחתונה, היו כאלה שהעדיפו את מה שהם כינו מוסיקת "ארץ ישראל היפה". היו זמרי ג'אז וגם מוסיקה דרום אמריקאית.

היום נדמה כאילו שאין יותר לאן להתקדם. שכבר המציאו הכל, ושאירועים הגיעו למימדים כל כך גדולים, שיותר אי אפשר להמציא. לא ברור איך אחרי חתונות בהן יש אולפן שקוף או רובוט לדים ענק ניתן עדיין להתקדם. לכן, בעלי אירועים רבים מחליטים לחזור אחורה, ולעצב אירוע כמו פעם. וינטג'.

חתונה בסגנון וינטג' יכולה להיות בבית קפה, כמו שהיו עושים פעם, עם שמלות וינטג', עיצובי שולחן כמו פעם, אוכל שיוגש לשולחן, ושחס וחלילה האורחים לא יעמדו בתור לבופה. אל כל זה, מצטרפת המוסיקה, שגם היא, כמובן, צריכה להיות כמו שהיו עושים מסיבות פעם עם זמר לאירוע.

זמרים לאירועים שיהיו אחראים על תחום המוסיקה זה רעיון מצויין. מדובר על זמר לאירועים שהיו מלווה בהרכב קטן (או גדול) ושר שירים של פעם או לחילופין שראת הז'אנר המוסיקלי שמתאים לאירוע שלכם. הסגנון שלכם הוא מה שחשוב, ולפי מה שאתם אוהבים, מן הסתם, תבחרו הרכב מוסיקלי לאירוע וזמרים לאירוע שלכם. בקשו תמיד לשמוע דוגמאות- סרטוני תדמית, הקלטות או למשקיענים מבניכם פשוט ללכת בעצמכם להופעה של להקת חתונה או להקת אירועים או של הזמרים לאירועים, להקשיב ולראות ולחוש את הוויב.

חתונות שנראות ומרגישות כמו פעם בהחלט יכולות לעשות אווירה יפה ומרגשת לכל אירוע. אתם תרגישו כמו בזמן אחר, מנותק מכל העולם, הווה שנוצר במיוחד עבורכם ועבור האירוע שלכם.

זמרים לאירועים יכולים כמובן להתאים את הז'אנרים לסגנון שאליו אתם מתחברים יותר.

זכרו, זמרים לאירוע ולהקות לאירועים תמיד ישדרגו לכם את האירוע – זה הזמן לצור קשר, אנחנו נדאג לכם לזמר לאירועים שיעשה לכם שמח!

שלכם,

איליי הפקות, להקה לאירועים ולחתונות וייצוג זמרים לאירועים.

עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם: