איליי הפקות – זמר/ת לאירועים, להצעת מחיר חייגו למספר 072-3954126

זמרים מרגשים ומקפיצים לאירועים. מחפשים זמר/ת לאירוע לפי סגנון מוסיקלי.. מצויין! אנו נדאג לכם למיטב הזמרים למופע בלתי נשכח באירוע שלכם. שימו אוזן על הקליפים המצורפים.. התחברתם מוסיקלית לזמר/ת מסויים/ת כנסו לעמוד של הזמר/ת ותוכלו להאזין לרפרטואר גדול של קליפים. אנו באיליי הפקות זמינים לכל שאלה. The provided API key has an IP address restriction. The originating IP address of the call (83.149.104.54) violates this restriction.

למה למעשה אנחנו באמת משקיעים את מיטב כספנו להביא זמר לחופה שיכניס את החתן והכלה ובכניסת הזוג לאולם ירגש אתכם ואת האורחים בשיר סלאו…. אז אנחנו באיליי הרכב מוסיקלי וייצוג זמרים נעשה לכם קצת סדר!

אתם לא חייבים להזמין זמר/ת לחופה, ניתן לנגן את הבחירות המוסיקליות דרך התקליטן אבל הרגש שיצוף בזמן השירה בלייב של הזמר/ת אל מול ניגון ממוחשב זה הבדל של שמיים וארץ.

מה הזמר/ת למעשה נותנים לכם במהלך החופה.. ראשית שיר ראשון שילווה את החתן לחופה ושיר שילווה את הכלה לחופה ולפעמים שיר אחד שמזמין את שניהם יחד.

יש יכולת למשוך את השיר לפי קצב כניסת החתן והכלה ולא לעמוד בזמן המובנה של השיר כשהוא מתנגן דרך מחשב.

בלייב הזמר יכול לשנות קצת מילים בפנייה אישית לצועדים מולו ובחלק מהמקרים הזמר יברך בקצרה את הזוג ויעלה אותם לחופה בריגוש גדול. אנחנו באיליי להקה והרכב מוסיקלי מייצגים זמרים אשר שרים בכל הז’אנרים ונותנים מענה לקהלים שונים כגון: שפות ולוקחים את זה צעד קדימה גם לאירועים שהחופה חצויה לצד נשים וצד גברים.

חלק מהזמרים שלנו בהרכב יחודיים ומבצעים שירים שהם בדיוק ההפך מהם, דבר כה מיוחד לשמוע זמר ים תיכוני שבעיבוד שלנו אישי באיליי הפקות לקחנו את אריק איינשטיין וקול ים תיכוני והבאנו את זה לתוצאה מדהימה! הגעתם לפגישה ואהבתם זמר מרשימת המיוצגים שלנו והבנתם שהוא לא מכיר טקסט של שיר שבחרתם או שאתם מתמוססים שהשיר הזה יתנגן לכם בכניסה לחופה.. אז כחלק מהיותנו אנשי מוסיקה בלב ובנשמה אנו נדאג שהזמר ילמד את השיר היטב ולפני האירוע נדאג לפנק אתכם בסרטון שלו בבית אחד מהשיר, להפיג ספקות מליבכם. עוד משהו שאנחנו מקפידים בכל אירוע ללא פשרות זה זמן הגעת הזמר, הגעה הרבה לפני שהאורחים מגיעים בכדי לבצע בלאנס ולוודא שהסאונד פרפקט והזמר עורך שיחה קצרה עם המשפחה לדעת מי עולה לחופה ואיפה הזוג היו רוצים שהזמר יעמוד וכמובן ייתן גם קצת טיפים לפני עלייה לחופה.

יש לנו מספר זמרים שאוהבים להפתיע את הכלות וסוגרים עסקה סמויה אל מול החתן שבמהלך השיר כשהכלה צועדת החתן ישיר חלק מהטקסט המרגש בשיר… כן כן לא חובה להיות וואקאליסט כל מה שהחתנים צרכים זה לאהוב, להפתיע ולרגש והזמרים שלנו יגבו אתכם בכל שלב שבו תחליטו לקחת חלק מהשיר.

עוד משהו שחשוב לציין.. כמה פעמים ראיתם זמרים שמופיעים בחופה ומכניסים חתן וכלה אך לעיתים, האורחים מסביב נשכחים ולא מקבלים ייחוס או במצבים אחרים שהאורחים שלכם עדיין מנשנשים אוכל מהבופה במקום להיות חלק מהרגע המרגש שלכם. אז אצלנו באיליי הפקות החלטנו לפני הגעת הזוג אל החופה לרגש את האורחים בזמן צעידתם לכיוון החופה וברגע שהם כבר עומדים קשובים לזמר ואנו רואים שמרבית האורחים נמצא בקרבת החופה כל שנשאר זה להכניס את החתן ואת הכלה.

מה בנוגע לשיר סלואו… אז גם פה הזמרים שלנו לא יעמדו על הבמה ויקחו חלק מהסלואו וישירו במרחק נגיעה לזוג, הזמר יעטוף אותם וידאג שאור הזרקורים יהיה על הזוג בלבד.

מרגע סיום הסלואו.. הזמר שלנו כבר ידאג לעשות מעבר חד ואחיד להרעדת הרחבה ולא יזוז מהרחבה עד שידאג שכל האורחים נמצאים ברחבה.

אז מה היה לנו כאן במאמר למעשה… זמר חופה באיליי הרכב מוסיקלי זה מי שנותן לכם את הריגוש הראשון ומלווה אתכם עד השלב שבו דמעות הרגש מתחלפות בטיפות של זיעה מריקוד שלא נפסק.