בתחילה חשוב להסביר שז'אנר (בצרפתית) חלוקה לפי סגנונות מוסיקה ואלמנטים זהים בין המוסיקה.

הז'אנר נקבע ברובו לפי מיקום גאוגרפי, שנות יצירה, תרבות מוסיקלית, שפות ועוד מרכיבים אומנותיים וטכנים.

החלוקה של הז'אנרים הכרחית מאוד ומבצעת מיפוי כמעט מדוייק לז'אנר שאנו כמאזינים אוהבים ומתחברים יותר.

מה בנוגע אלינו בלהקה… הקיבוץ גלויות שלנו בישראל הביא אותנו להפיק את מרבית הז'אנרים ואנו נותנים מענה נרחב לקהל הישראלי ולתושבי החוץ שמזמינים אותנו.. כגון: היפ הופ, ים תיכוני, מוזיקת עולם, ג'אז ובלוז, רוק אנד רול 60' 70' 80' , רוק, אתני, טכנו, האוס וכו…

מה כן החלטנו לעשות… לחבר בין שני קצוות שונים, שתי תרבויות שונות, שלוש שפות שונות וכו'… ולייצר דואטים יחודיים להרכב שלנו במקצבים שלא ניתן לתאר במילים ורק אחרי שתאזינו תבינו מה ייצרנו בלהקה שלנו.

מי הגדיר איזו מוסיקה תתנגן באירועים? הרי לכולנו אורחים בעלי טעם שונה ומגוון אז להגדיר זה ממש לא אנחנו ולגעת בכולם בערבוב של שפות, ז'אנרים, נגינה ולקחת את השקט ולהפוך אותו לרועש ואת הרועש לשקט זה בלי שום ספק אנחנו!

בקיצור נסכם לכם שאנו לא מגדירים ז'אנרים, אנחנו באיליי להקה והרכב מוסיקלי עובדים לפי ז'אנרים אך מאחדים את כולם ומביאים לתוצאה שיוצרת ואווווו אחד גדול.

מופע לאורך כל האירוע, מופע שירגש ויגע בכולם, זמרים בעלי קול יחודיי וצבעי קול שונים ומגוונים שלוקחים חלק מלא בלהקה במהלך כל האירוע וייתנו לכם לקוחותינו וכמובן לאורחים את האחר… את הלא מוכר, את השונה והיחודי, פשוט נדאג שמרבית האורחים ישארו עד הדקות האחרונות של האירוע..