רגע.. הזמנו את משפחת לוי ואני זוכרת שראיתי אותם אז איפה המעטפה שלהם ולמה אני לא רואה את המעטפה שלהם כחלק מהמעטפות שנכנסו לכספת?
זה לא יכול להיות שהם הגיעו לאירוע בלי לתת מתנה, כל כך לא מתאים להם! רגעעע איפה המעטפה של משפחת ישראלי?
משהו פה לא מסתדר!

המון מתחמי אירועים בארץ בנויים מכמה אולמות אירועים באותו מתחם אירועים דבר אשר יוצר בלבול לעיתים בכניסת אורחים לאירוע אחר בטעות ובכניסתם לאירוע אחר בטעות מכניסים את המעטפה לכספת הלא נכונה.
יש פעמים שהמעטפה תיכנס לכספת לא נכונה ולא תמיד אלו שהכניסו את המעטפה ישימו לב, מה שיגרום לחוסר במעטפה בפתיחת המתנות.
זה קורה המון, לצערנו כמעט כל הזמן ופה אנו ניתן דגשים איך לנסות למנוע מצב שכזה.
ראשית דעו מי הם האירועים הנוספים בזמן האירוע שלכם וניתן גם להחליף מספרי טלפונים במיוחד במצב שכזה.
עוד בנוסף תדאגו שיהיה שלט כניסה ברור מאוד שמכיל את שם המשפחה של החתן והכלה בנוסף לשמות הפרטיים, הרי לא תמיד השכנה שמתגוררת ממול שהוזמנה ע”י הורי הכלה תכיר את שמותיהם הפרטיים של הכלה והחתן, כך שיעזור מאוד לציין שמות משפחה.
יש לציין שם מלא של בעלי האירוע בשלט יציב על הכספת-בדגש על הכספת.
יש להוסיף במעמד חתימה על חוזה האירוע, שבמידה וקרה מצב שבו מעטפת אורח שלכם השתלשלה בטעות לכספת אחרת, הכספת המקבלת לא תיפתח ללא נציג של משפחתכם והדבר תקף כמובן גם לאירוע השני, מה שיגן על כל האירועים שמתקיימים באולם באותם השעות.
יש לתדרך את מקבלי הפנים לכוון את אורחי האירוע לאולם הנכון וכמובן תציינו בשלטי כניסה ושלט כספת את השמות שהודפסו בהזמנה.
להלן דוגמא:
לאירוע חתונה של חגית ושי > משפחת כהן ומשפחת ישראלי.
או
לאירוע בר המצווה של אורי לוי, רפאל ואורית (ההורים)

אנו מנסים למנוע סיטואצייה כל כך לא נעימה, כולנו ישובים בסיום האירוע ובחיוכים גדולים מתחילים לפתוח מעטפות, ולפתע לגלות שחסרה מעטפה, איך למעשה אתם אמורים לפנות לאורחים שלא מצאתם את המעטפה שלהם, מביך מאוד וסביר להניח שהרבה גם יעדיפו לוותר על הפנייה ולא לבקש את המתנה או לחילופין לנסות להבין לאן המתנה הלכה.

פיתרון נוסף.. ניתן גם להניח תמונה מגניבה של בעלי האירוע בצידי הכספת או על הכספת (זיהוי פנים)שמעבר לתמונה לזיהוי מהיר שתמנע המון טעויות תיהיה גם ברכה אישית לאורחים שמגיעים לכבדכם, בעבר היה נהוג שבעלי האירועים היו מקבלים את פני האורחים בחיבוקים ולחיצות ידיים, היום זה פחות נפוץ אז תמונה יכולה לעזור בכל שקשור לבלבול בכספות וכמובן להכניס אנשים מחוייכים לאירוע ורגועים שהכניסו את המעטפה לכספת הנכונה.

בפתיחת הכספת בדקו כי מעטפות לא נכנסו מתחת לריצפת הכספת או נדבקו לדפנות הכספת, תעבירו את היד על כל הכספת לוודא שלא נשכחה מעטפה ותדאגו שמקורב נוסף יתלווה אליכם לפתיחת כספת.
תקפידו מבועד מועד לפני יציאתכם מהבית לקחת מראש תיק קל ומתקפל שנסגר במקום שקית שתוגש אליכם להוצאת המעטפות.

איליי הפקות, להקה לאירועים והפקות אירועים, תמיד כאן לתת טיפים מקצועיים ולנסות למנוע בעיות ולחבק הצלחות.