היום שאחרי האירוע.. מה עושים?

10 דברים לעשות אחרי החתונה

אחרי שתם מרתון ההכנות לערב הגדול בחייכם ואחרי שהסתיימה לה החתונה החלומית, הנה  10 דברים שכדאי לעשות אחרי החתונה – והפעם בראש שקט וללא דאגות:

  1. מנוחה. הדבר הכי חשוב שבוודאי חסר לכם. אחרי כל הלילות שבהם שנתכם הייתה טרודה במחשבות על ארגון החתונה, על כסף ועל כל מה שמסביב, הגיע הזמן להשתיק טלפונים ולהתנתק לכמה שעות לפחות מכל מה שמסביב ופשוט לנוח ולישון מחובקים ורגועים. מנוחה טובה תחזיר לכם את האנרגיה והכוחות כדי לעשות את שאר הדברים.

סביר להניח שהמוסיקה של להקת החתונה עדיים תזמזם לכם באוזן אך המנוחה תרגיע לכם את כל הזמזומים והרעשים.

  1. ארוחה מזינה. עם כל ההכנות וההתרגשות סביר להניח שלא אכלתם כמו שצריך לפני האירוע ובמהלך האירוע. שבו בנחת ואכלו לכם ארוחה טובה ומזינה שתחזיר לגופכם את כל מה שהוא החסיר בכל התקופה האחרונה ארוחת בוקר/צהריים עשירה ומפנקת שכוללת את כל אבות המזון תסייע לכם להתחזק ולהרגיש רעננים. אמבטיה טובה ומפנקת תסייע לכם להפיג את כל המתחים ולהרגיש תחושה נעימה ומרגיעה.

 

  1. זמן ביחד לבד. זה הזמן שלכם לשבת יחד רק אתם, הכלה והחתן, ולדבר ולקשקש בניכם על החתונה. על כל מה שחוויתם ועל כל התחושות שליוו אתכם. זו דרך טובה לפרוק את כל המתח שהצטבר בתקופה האחרונה. אם לא ספרתם עדיין את הצ’קים זאת ההזדמנות. אף שיש זוגות רבים שמעדיפים שההורים יספרו ושהם ימשיכו ליהנות בראש שקט) בינתיים מבלי לחשוב על כל התשלומים וההוצאות).

 

  1. תודה. אחרי שלקחתם קצת זמן לעצמכם, הגיע הזמן להודות להורים ולמשפחה הקרובה על התמיכה ועל העזרה בהפקת החתונה המוצלחת. תוכלו להפתיע את ההורים בזרי פרחים כהוקרה על כך, הם לבטח מאוד ישמחו לדעת שעזרתם הייתה נחוצה ומשמעותית.

 

  1. עוד תודות. קרוב לוודאי שתרצו להגיד גם תודה למאות האורחים שבאו לשמוח יחד איתכם. תוכלו לעשות זאת בפשטות ובמהירות דרך הפייסבוק או פשוט דרך שליחת SMS  או מייל אחד לכל הרשימה.

 

  1. החזרת ציוד. אף שאולי לא בא לך להחזיר את שמלת הכלה כל כך מהר, אין ברירה (אלא אם כן רכשת אותה) לכן, קחי את השמלה ואת יתר האביזרים שעלייך להחזיר והניחי אותם במקום אחד שלא ילכו לאיבוד. כך בתוך יום-יומיים תוכלי להחזירם בלי שום תקלות על הדרך.

 

  1. שינוי שם. נכון שהחתונה עברה כל כך מהר וקשה לך להאמין שאת אשתו של… אבל זה הזמן לשנות את שם נעורייך (רק אם את רוצה כמובן) ולהחליפו בשם המשפחה החדש. תוכלי לעשות זאת בהליך פשוט וקצר במשרד הפנים.

 

  1. חשבון משותף. אם עדיין לא פתחתם חשבון בנק משותף והתכוונתם לעשות זאת – זה הזמן המתאים. הצ’קים מהחתונה לרוב כתובים על שם שניכם. שימו לב, יש בנקים מסוימים המעניקים הטבות לזוגות טריים שנישאו, אז אל תשכחו לברר ולבדוק היכן ישתלם לכם יותר והיכן תשלמו פחות עמלות – צ’ופר לפחות בשנה הראשונה.

 

  1. אלבום תמונות. כדאי לדבר עם הצלם ולדאוג שהוא יביא לכם את הדיסק עם כל התמונות מהאירוע בהקדם האפשרי. כך תוכלו לשבת ולבחור יחד בנחת את התמונות שתרצו להכניס לאלבומים, ולהיזכר שוב בחוויה וברגעים הקסומים שהיו לכם. סביר להניח שמרוב ההתרגשות תגלו שאת חלקם אתם אפילו לא זוכרים.

 

  1. רגע לפני הירח דבש. אחרי כל הסידורים הקטנים מגיע לכם קצת להתפנק. צאו לטייל או לבלות בפעם הראשונה כזוג נשוי. גם ללכת לשתות כוס יין יחד ולהעביר ערב שקט ונחמד שבו תחגגו את תחילת העידן החדש שלכם, יכול להיות מצוין ולהתאים לימים שאחרי החתונה – כל זאת כמובן עד שתצאו לירח הדבש המיוחל.

 

באהבה ♥,

איליי הפקות, להקת חתונות