בואו להכיר את חברי להקת איליי ♦

גולשים אהובים, לפניכם תקציר קצרצר על כל אחד מהזמרים, המרכיבים את להקת איליי ושיכולים לקחת חלק מהרכב להקה לחתונה שלכם.

דורון רוקח: את דורון רוקח אתם ודאי זוכרים מהעונה החמישית של "כוכב נולד" שהיה בפיינלסיטים ומאז ועד היום דורון לא מפסיק להופיע בכל הזדמנות שיש לו וכמובן גם אצלנו, באיליי הפקות, תוכלו ליהנות מהקול המרגש והמדהים באירוע שלכם. יותר מזה, תוכלו גם ליהנות מהעיבודים המיוחדים שהוא עושה לשירים האהובים ביותר לכבוד האירוע שלכם! דורון רוקח זמר בעל וותק רב שנים שיודע להחזיק במה ויש לו רפרטואר שירים גדול.

רותם חן: רותם הושפע כבר מילדותו ממוסיקה מכל הסגנונות והוא מבצע נפלא שירים בעברית, באנגלית ואפילו בספרדית תוך שימוש בגוון קול המוסיקלי המיוחד שלו ומתוך רצון לשמח את חתני וכלות השמחה והאורחים שלהם וכמובן שרותם חן מופיע בכל סוגי האירועים.

טל חמו: מאז שהחזיק מיקרופון בגיל 9 לראשונה בחייו, טל לא עזב אותו. הייחודיות של טל חמו באה לידי ביטוי בשילוב שבין אהבה למוסיקה ים תיכונית לבין האהבה למוסיקה ישראלית וכך גם נשמע סגנון השירה שלו והנגינה.

שי לוי: האהבה של שי למוסיקה נובעת בעיקר מהיכולת לרגש בזכותה אנשים וזה בדיוק מה שהוא מביא אתו אל הבמה! לאחר שנים של ניסיון כזמר לאירועים בהופעות באירועים, הפקות שונות ומועדונים גם בארץ וגם בחו"ל, הוא מציע לכם שירה בעברית או לועזית ובסגנונות כדוגמת אר אנד בי, סול פופ, רוק קלאסי וכדומה.

אמיר אבו: התחיל את דרכו המוסיקלית כזמר של להקה לחתונה שהייתה שייכת לאביו, עד שהחליט לצאת לדרך עצמאית. לאורך דרך זו אמיר אבו הפתיע את כולם עם ביצועים מרגשים ביוטיוב בשפה הערבית והסגנון שהוא מציע לשיר לכם הוא ים תיכוני קלאסי ועכשווי באופן מרגש ומרקיד. אמיר אבו מבצע קאברים מרגשים לזמרים כמו עומר אדם, אייל גולן והופך את הקאברים לכאלו שזוכים למליוני צפיות ברשת.

לי-און כהן: לי-און מגיע עם ניסיון עשיר של הופעות באירועים ולצד הסגנונות המגוונים שהוא ישיר לכם, החל משלמה ארצי ועד אייל גולן, הוא מביא אתו קול ייחודי ויכולת להקפיץ ולרגש את הרוקדים כאחד.

מאור אמסלם: למאור יש ניסיון רב בהופעות שנועדו לשמח את הקהל, שהתחיל כבר משחרורו מהצבא. הסיבה לכך שרצה להיות חלק של להקה לחתונה זה האהבה שלו לאירועים משמחים והרצון שלו להוסיף לשמחה הזו. הסגנון המוסיקלי שלו הוא מוסיקה ישראלית וים תיכונית.

ברק לוי: ברק הושפע לאורך חייו בעיקר מהמוסיקה הים תיכונית והחלום שלו הוא להופיע, לשמח ולרגש והוא ישמח על כל הזדמנות להופיע באירוע משמח ולהיות חלק של להקה לחתונה זה מבחינתו הגשמה של החלום!

אלירן סמוכי: אלירן לא רק יודע לשיר בעברית ובלועזית, הוא גם מנגן בגיטרה ומורה לפיתוח קול ואף תורם מהידע המקצועי שלו לשאר חברי הלהקה. אלירן סמוכי סולן בלהקת קאברים שהוא הקים ולצד כל זה מופיע כחלק כזמר סולו או כזמר להקה לחתונה.

צוות הזמרים של איליי הפקות להקת חתונה מגוון בקולות שונים ומגוונים.