אירועי יוקרה שכבר מזמן לא יקרים!

לפני כמה דורות (לא כל כך הרבה בעצם), אם חתן וכלה היו מודיעים על חתונתם, בחיים הם לא היו אפילו מעלים על דעתם אירועי יוקרה, אלא אם כן היו באמת עשירים או לפחות עמידים. חתונות ואירועים רבים היו מתקיימים במתנ"סים או בבתים, הכיבוד היה בסיסי יותר והיו עומלים ומכינים אותו בעלי האירוע ומשפחתם הרחבה, כן..בלי שום ספק הכל היה פשוט יותר. היום חוקי המשחק השתנו לגמרי. אירועים הם מקור לגאווה אצל כל משפחה. בעלי האירועים רוצים לשמח כמה שיותר את האורחים (שגם המספר שלהם הלך וגדל) ולהפוך אירוע מרגש כמו חתונה או בר\בת מצווה למשהו מיוחד אפילו יותר מבעבר. אם בעבר אירועי יוקרה היו לעשירים ועמידים בלבד, הרי שהיום יותר ויותר אירועים נראים ממש כמו אירועי יוקרה, וגם מרגישים ככה, אפילו עם העלות שלהם היא קצת פחות גבוהה מאירוע מתוקשר של איזשהו טייקון.

אם פעם היינו יכולים רק לדמיין איך אירועים כאלה יראו, הרי שהיום מאוד פשוט לקבל תמונות ויזואליות של מה שמחפשים, הרשת מוצפת בסרטונים ותמונות שניתן לקחת השראה מהם ואפילו בקלות יחסית ליצור ולהפיק לעצמכם אירוע יוקרתי ומכובד. (בכל מקרה לארגן אירוע זה לא פשוט בכלל אז דעו זאת) באירועים כאלה, אירועי יוקרה, האולם / המתחם לאירוע..(זה יכול להיות גם בחוף ים וגם ביער) שיבחר הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בכדי שהאירוע לא יהיה עוד סתם אירוע. האולם / המתחם צריך להיות מוקפד, משופץ, ועם עיצוב מודרני. עיצוב השולחן יהיה כמה שיותר קלאסי: לבן עם עוד צבע אחד בדרך כלל, ועם הרבה פרחים, ללכת על עיצוב מנימליסטי בפריטים ולא לערבב שנדלירים ופרחי נוי נמוכים באותו שולחן כי השפה העיצובית שונה ולא מותאמת.

לצד השולחנות שנראים כאילו יצאו הרגע ממגזין של חתונות מאירופה, ולצד החופה שהתאימה את עצמה לנוף היוקרתי וגם היא לבשה עיצוב מדוקדק שיוציא אפילו למארגני האירוע בעצמם את העיניים מהמקום במידה ומדובר בחתונה כמובן. יהיה גם בופה קבלת פנים בטעמי גורמה יוקרתי, קייטרינג מושקע ואיכותי עם אוכל מצויין וקולע לטעמים של כלל האורחים.

בנוסף לכל אלה, מה שעוד יכול להפוך כל אירוע לאירוע יוקרתי הוא הרכב של מוסיקה חיה, זמרים או להקה בהרכב מלא או הרכב מוסיקלי ייעודי לאירוע שלכם. אנו באיליי להקה והרכב מוסיקלי דואגים לתפור לכם את החליפה המדוייקת שלכם (למרות שהסטיילינג שלנו רחוק מחליפות).

להקה או הרכב מוסיקלי או זמר/ת בודד/ת באירוע מקפיצים את האירוע בכמה רמות ויוצרים תוכן מעניין לאירוע ויש האומרים שלהקה באירוע או הרכב או זמר/ת מייצגים אירועי יוקרה ומשדרגים משמעותית את האירוע.

כל אלה ועוד דברים שלא העמקנו בהם במאמר זה יהפכו את האירוע שלכם לכזה שלא יבייש אף טייקון, אבל כנראה שיעלה בכל זאת קצת פחות מאירוע של טייקונים.