שירים לחתונה – מה הסגנון שלכם?

מתלבטים בבחירת שירים לחתונה? אנחנו כאן איליי הפקות להקת חתונה נעזור לכם!

מה זה משנה?

יש שיגידו, שמרבית הזוגות מגזימים בחשיבות שהם מייחסים לרפרטואר שירים לחתונה שהם בוחרים לחתונה שלהם. אנחנו חושבים אחרת. הרי שירים לחתונה הם הפסקול של אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיים ואין ספק, ששירים אלו עוד ילוו את הזיכרונות שלכם בכל שנות הזוגיות שלכם. לכן אנו דווקא ממליצים לכם לבחור את שירי החתונה שלכם עם מלוא תשומת הלב ועם הכבוד הראוי להם.

Express yourself

מלכת הפופ, הלוא היא מדונה, ידעה בדיוק מה היא אומרת כשהיא קראה לנו לבטא את עצמנו באמצעות המוסיקה. הרי המוסיקה היא הדרך הטובה ביותר לבטא את מי שאנחנו באמת! למעשה, המוסיקה היא הדרך שלנו לגלות לעולם את סודותינו הכמוסים ביותר. והאם יש זמן טוב יותר לזה מאשר בחתונה?

הסגנון הזוגי

לכל זוג יש סגנון משלו והוא בא לידי ביטוי, בין היתר, במוסיקה שבני הזוג אוהבים. לפעמים שני בני הזוג אוהבים את אותו הז'אנר ולפעמים הם הפוכים לגמרי. אם נחשוב על זה רגע, זה דומה לזוגות שדומים האחד לשניה ואלו המשלימים האחד את השניה. הבשורה הטובה היא, שעליכם לבחור שלושה / ארבעה שירים לחתונה: שיר כניסה לחופה לחתן, שיר כניסה לחופה לכלה, שיר לאחר שבירת הכוס ושיר לסלואו הראשון.

הסגנון הכללי לבחירת שירים לחתונה…

מלבד בחירת השירים הספציפיים לרגעים החשובים באירוע, מומלץ גם לבחור סגנון מוסיקלי בהתאם לסגנון של החוגגים – אתם והמוזמנים שלכם. לדוגמה, אם רוב המוזמנים הם סביב גיל 40, הלהיטים של שנות השמונים יגרמו לרגליים שלהם לזוז ללא ספק. אם טווח הגילאים הוא רחב, אבל כולל בעיקר צעירים, המוסיקה המזרחית תעשה את שלה ותביא את כולם אל רחבת הריקודים כדי לרקוד ולשמוח ביחד אתכם.

בקשות מיוחדות

אם בקהל המוזמנים שלכם יש אדם אהוב ואתם רוצים לשמח אותו במיוחד, תוכלו לעשות זאת על ידי הקדשת שיר שהוא אוהב. כמובן, במידה ותרצו לעשות זאת, חשוב לציין זאת מראש בפני התקליטן או נציג ההרכב המוסיקלי שהזמנתם לחתונה. השלב הטוב ביותר לעשות זאת הוא במהלך פגישת בחירת שירים לחתונה ורצוי גם לציין את מטרת ההקדשה ולמי היא מיועדת.

מתי זה רלוונטי?

אמנם יש המתכננים את הסגנון המוסיקלי של החתונה שלהם עוד לפני שפגשו את אהבת חייהם, אבל חלק ניכר מהזוגות מתחילים לחשוב על שירים לחתונה רק כשזה מתחיל להיות רלוונטי. אז מתי זה רלוונטי? לקראת הפגישה עם התקליטן או נציגי להקת חתונה שבחרתם יישבו אתכם לבחירת השירים וסגנון המוסיקה, כשמתכננים את האירוע עד לפרטים הקטנים ביותר.

המטרה הסופית שלכם כבעלי אירועים ובמקרה שלנו באיליי שאנו להקת חתונה היא למעשה לגרום לכלל האורחים להנות מהאירוע שלכם וההנאה הרי מגיעה מאווירה טובה ואת זה אנו באיליי הפקות נדע לייעץ לכם בבחירת שירים לחתונה וכהרכב להקת חתונה.

אז תקדישו קצת זמן לבחירת השירים, הרי לא בא לכם שבעוד כעשרים שנה שתקליקו פליי על סרט החתונה לא תבינו למה האורחים שלכם לא קפצו והרעידו את הרחבה.

אתכם לאורך כל הדרך, איליי הפקות להקת חתונה.