אטרקציות אטרקציות ועוד אטרקציות לאירועים.. מה להזמין לחתונה, איזה רעיונות לחתונה יש? מה כבר אפשר לחדש?

מהן האטרקציות שירימו לכם את האירוע ויגרמו לאורחים שלכם לא להוריד את החיוך מהפנים.

מאיפה מתחילים בבחירת האטרקציות?

קצת בובות ענק של אלכוהול או בובות נחמנים מברסלב תמיד ירימו את הרחבה – במיוחד שאנחנו בלהקת איליי מקפיצים ברמיקסים מדהימים והבובות לא נחות עד שהאוויר מתרוקן להן (או שלא)

אפשר לשדרג גם ביוגורטייה יאמי יאמי שתפתח באפטר פארטי (תקפידו על כשרות כי באולם ידרשו לראות את התעודת כשרות של הספק) אותו כנ"ל יש גם את קיר הדונאטס המדליק וטעים והכי יאמי יאמי.

לא לשכוח את הכפכפי אצבע לנוחות ייתרה במיוחד שאנו בלהקה לחתונה שלכם נקפיץ את כולם ולא ניתן לרגליים של אף אורח לנוח אז הם בלי שום ספק יצטרכו כפכפים.. תנסו לחשוב גם על הגברים, זה הכי לא פייר שתמיד הנשים מקבלות כפכפים והגברים נשארים לרקוד בנעל האלגנטית שלהם (גם לגברים כואבות הרגליים להזכירכם)

להקה לחתונה או הרכב מוסיקלי לאירוע, זמר/ת לכניסה לחופה, זו אטרקצייה גם כן וזה אחד מתוך מגוון רחב של רעיונות לחתונה.

לכל אחת מבין כל אותן אטרקציות לאירועים ורעיונות לחתונה, אפשר בנוסף להוסיף עמדה עם שלל תחפושות ואביזרים שאיתם האורחים מצטלמים.  מסכות, פיאות, משקפיים, מחושים וכל העולה על דעתכם. האפשרות להתחפש ולהראות קצת שונים מתמונה לתמונה יכולה לגרום לאורחים להשתחרר קצת ובאמת לרצות להצטלם. אם כל זה לא מספיק, אפשר לצרף מסך לבן לתמונות, או בדיוק כמו בסרטים- מסך ירוק שיהפוך אחר כך לכל רקע שרוצים. כך, מבלי לצאת מהאולם, יכולו האורחים לטייל בארצות שונות בעולם או להיות איזו דמות שרק ירצו.

מתופפים ושופרות שבכל פעם מחדש ובכל אירוע שנראה אותם הם ירגשו בכניסות ולאחר מכן ירימו את הרחבה ויצליחו להקפיץ את כולם.

דוכן שזירת פרחים בקבלת פנים או לאורך כל האירוע שהשוזרים היושבים ישזרו לאורחים מתנות קטנות ומדליקות וזה רעיון נהדר לחתונה.

ניתן להביא חיפושית רטרו או רכב טרנדי אחר לצילומים ויש גם כאלו שיגישו אלכוהול מתוך הרכב, תבדקו אפשרות כניסה נוחה לרכב לתוך האולם לפני שאתם סוגרים איתם.

אפשר להביא גם עמדת תחנת דלק שיש בה שלושה טעמים שונים של קוקטליים שימזגו ישירות אליכם לפה ואפשר גם בכוסות כמובן.. מתפעלי העמדה יהיו לבושים כמו מתדלקים – מגניב! מגניב! מגניב! אחלה רעיון לחתונה!

מה בנוגע לבריכת כדורים ענקית או מתנפחים שקופצים עליהם.. כן כן אלו שהילדים אוהבים לקפוץ עליהם יכולים להחזיר את האורחים שלכם כמה שנים אחורה ולהכניס בהם רוח שטות מדהימה באפטר פארטי.

זכרו.. קיים מגוון כל כך גדול של אטרקציות לאירועים בתחומים שונים, ובשביל להפוך כל אירוע לבלתי נשכח, נראה שמילת המפתח היא תיעוד, ושכמה שיותר מקורי- יותר טוב.

בחרו את האטרקצייה המגניבה ביותר ולא לשכוח לתעד לתעד לתעד!

שלכם, להקת איליי להקת חתונות, להקות לאירועים.