• אטרקציות לאירועים ורעיונות לחתונה •

לכל אחד מאיתנו כיום יש כל כך הרבה דרכים לתעד את האירוע או רגעים מיוחדים בחיים. כל מי שיש לו אינסטגרם מרגיש כמו הצלם הכי טוב של המאה, וצייצנים בטוויטר הופכים למשוררים בשניה, ושלא נדבר על פייסבוק… אנחנו גם תמיד נראה בכל התמונות הכי יפים ושמחים ותמיד נדאג להיות מוקפים בחברים ונדאג להצטלם בזווית היותר מחמיאה שלנו. כשתמיד הכל כל כך "ואוו" וסתם ארוחת ערב בין חברים זוכה לתיעוד גדול או שבא לנו לצלם מנה שהוגשה לנו ברגע זה ממש במסעדה אז איך אפשר בלי תיעוד המנה היפיפיה שאתם יודעים בוודאות כי התמונה הזו שאתם מעלים תגרום לצופים בה להזיל ריר.."רגעע… שאף אחד לא יגע בצלחת, אני חייבת לעלות תמונה של המנה לאינסטוש".

איך אפשר לגרום לאירוע גדול כמו חתונה להיות יותר נוצץ בתמונות? אז הכנו לכם כאן רשימה עם אטרקציות לאירועים שקימות היום בתחום הצילום והתיעוד.

פרט להזמנת צלם מקצועי, כיום יש אטרקציות לאירועים והמון רעיונות לחתונה שמשדרגות מאוד את צילומי האירוע, כמובן חוץ מאיתנו להקת איליי שממש נדאג לשדרג לכם את האירוע. אחד הטרנדים הכי פשוטים לאחרונה הוא להחליט על האש-טאג באינסטגרם מיוחד לחתונה. במהלך החתונה כל האורחים יצלמו בעצמם רגעים מהחתונה, וכך לא תפספסו כלום בתור חתן כלה, ותוכלו לראות הכל אחר כך, ולחזור לזה מתי שתרצו.

אטרקציות לאירועים אחרות שנהיות יותר ויותר פופולריות בתחום של תיעוד האירוע הם הזמנת צייר קריקטורות,  שבתוך דקות אחדות יציר את כל אחד מהאורחים ויתן להם את הציור למזכרת בנוסף לחיוך הגדול שיעלה על פניהם.

אם אתם רוצים אטרקצייה ממש בומבסטית לחתונה שלכם בתחום הצילום, נסו אולי את האולפן השקוף. הכוונה היא לתא שקוף שמצויד במצלמת וידאו, ומעוצב בצורה חדשנית ומודרנית. האורחים יכנסו לתא השקוף ויברכו את בעלי האירוע, או יוכלו גם סתם לדבר ולהצטלם. בסוף, יוכלו להצטלם על מגנט, וככה תהיה להם מזכרת מהאירוע. ואם כבר מדברים על מגנטים, כבר שנים שמגנטים באירועים הם אחת האטרקציות המובילות בתחום. אם רוצים להיות קצת יותר מקוריים ובכל זאת לתעד את האירוע, התמונות יכולות גם להיות על מגוון אביזרים פרט למגנטים, כמו למשל על אינסטבלוק בגדלים שונים, מחזיקי מפתחות, חמסות , כובעים ועוד.

אז החלטתם להביא אטרקצייה אחת או כמה אטרקציות לאירוע שלכם – תדאגו שליד האטרקצייה הזו יעמוד צלם לתעד את האורחים שלכם שיקחו איתם את החוויה הביתה ואת החוויה שהאורחים יקחו איתם הביתה תדאגו לקחת מהצלם אתכם גם שתבינו על מה שילמתם ומה היה התוצר הסופי ואולי על הדרך גם לראות כל מיני פוזיציות קורעות מצחוק של האורחים שלכם.

כאן תמיד בשבילכם,

איליי הפקות.

 

 

 

איליי להקה לחתונות, המלצה על להקה לאירוע, הרכב לחתונה, הרכב מוסיקלי, הרכב מוסיקלי לאירועים, הרכב מוסיקלי לחתונה, הרכבים מוסיקלים בחתונות, זמר לחופה, זמר לחתונה, זמרים באירוע, זמרים לאירוע, זמרת לחופה, זמרת לחתונה, להקה בבר מצווה, להקה לאירועים, להקה לחתונה, להקת חתונות, להקה בחתונה, להקות באירועים, להקות בחתונות, להקת אירועים, להקות לחתונות, להקת קבלת פנים